Erzurum Atatürk Üni. Hukuk

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
Allah nasip ederse bu üniversiteye gitmeyi düşünüyorum. Giden veya bilgisi olan varsa yazabilir mi? Şehir hakkında olsun üniversite hakkında olabilr bölüm hakkında olabilir. Bilgi bilgidir yardımcı olursanız sevinirim :)

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Üni Hastenesini Tek Bilirim :trl Hastanesi İyidir

Şehrin İnsanlarıda Sadıktır Konuşmaları Biraz Şey Gelebilir Ama Çok İyi İnsanlar :)

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0

Şehrin İnsanlarıda Sadıktır Konuşmaları Biraz Şey Gelebilir Ama Çok İyi İnsanlar :)

Yani mutlaka batıdan doğuya gittiğim için sıkıntı yaşarım ama bunlar aşılamayacak şeyler değil başlarda anlamasamda sorarım artık :D

Aasosyal

Üye
25 Haz 2016
173
0
000001

Konuşmamızın neyi var ? Ele deme bizi genden bulaştırma :D şaka bir yana Erzurumlu olarak kardeşim üniversitede si çok iyi sağlık imkanları çok iyi ama sana tek diyeceğim insanı eskisi gibigibi değil eskiden değil gelirsen sadece okulun dakilerle muhabbete gir buranın yerlisiyle değil

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
Konuşmamızın neyi var ? Ele deme bizi genden bulaştırma :D şaka bir yana Erzurumlu olarak kardeşim üniversitede si çok iyi sağlık imkanları çok iyi ama sana tek diyeceğim insanı eskisi gibigibi değil eskiden değil gelirsen sadece okulun dakilerle muhabbete gir buranın yerlisiyle değil

Yerli ve belirli yaş üzerindekiler için alınma ama kardeşim hiç hoşgörülü değil diye duydum bu biraz sıkıntı olabilir benim için yani insanız sonuçta kız arkadaşımız olabilir bu kötü bişey değil. sevgili olarak demiyorum normal arkadaş yani 110 bin kişilik bir üniversiteymiş sonuçta. Sağlık konusundada allah korusun bişey olmaz inşallah :D

Erzurum'luyum güzel üniversite ortamı falan ama çok soğuk kardeşim

Usta soğuk bi şekilde halledilir alışır benim asıl sıkıntım. İstanbulda kısa süre olsada yaşamış olduğum için ordaki üni hayatını falanda gördüm yani sonuçta ilk defa geliyoruz dünyaya üni hayatı ve bu yaşlar bizim çok önemli bi daha yaşayamacağız bu şekilde hani tercih yaparken pişman olmamak istiyorum üni hayatı açısındanda az çok bişeyler olmalı yani birazcık sıkıntım burda sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.