eSATA hızında harici hard disk kullanmak

lionsemir

Üye
22 Tem 2010
160
0
selamlar arkadaslar size bir sey soracam cevaplarsan sevınırım
sımdı benım bır notebook var samsung bunun harddıskı bozuldu asırı yavasladı her turlu formatı attım gene de duzelmedı ıcınde cok fazla bılgım var sımdı ben bu dosyaları kurtarmak ıcın bı harıcı harddısk alıp ona wıındows kursam bılgısayarı harıcı harddıskten kullansam yanı hızım cok azalır mı sorun cıkar mı
bide benım laptopa bır esata artı usb gırısı var yanı tek bır gırıs ama ıkısını desteklıyor ben sımdı usb 3 desteklı bır harıcı dısk alsam bunu esatadan dırekt baglayabılır mıyım baglarsam esata hızını yakalayabılır mıyım
cevaplar ıcın simdiden tesekkurler....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.