eSATA vE USB 3.00

lionsemir

Üye
22 Tem 2010
160
0
herkese selamlar arkadaslar size bir sorum olacak benim acil bir harici harddisk almam lazim cunku laptobumda ki dahili harddiskim bozuldu ama icinde onemli bilgierim var onlari kurtarmak icin bir harici harddisk alip windows yukleyecegim ve bilgisayari harici harddiskten calistiracaim sizce performans acisindan bir sikinti cikar mi ya da bu sekilde kullanabilri miyim bilgisayari

bide ikinci bi sorum olacak benim laptop ta eSATA girisi var ama piyasada esata uyumlu harddisk bulamadim simdi ben usb 3 uyumlu harddisk alsam ve esatadan yararlanabilir miyim ya da bu esata girisinden en yuksek performansi nasil saglarim

yardimci olan ve cevap veren tum arkadaslara tesekkurler....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.