Eset geçici olarak devre dışı bırakma

RomeRRo

Üye
13 Şub 2011
107
3
Merhabalar tht ailem,
Çalıştığım mağazada bulunan bilgisayarda ESET endpoint güvenlik yazılımı var ve internet sitelerine girişi engelliyor ESET ı geçici olarak devre dışı bırakmak istediğimde şifre istiyor bu konu da yardımlarınızı bekliyorum nasıl kapatabilir veya şifreyi nasıl öğrenebilirim dostlarım şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RomeRRo

Üye
13 Şub 2011
107
3
Merhaba gösterdiğiniz sitedeki yönteme baktım ama orada anlatılan packageiD benim dosyamda yok regedit den baktım başka nasıl bir yöntem olabilir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.