Eset (NOD32) Kullananlar Mutlaka Bakın

Loconic

Yeni üye
12 Nis 2013
23
0
BURSA
Arkadaşlar NOD32 Antivirus'ü Fix,Patch veya Crackleyip kullanalar için söylüyorum.Şimdi herhangi NOD32 sürümünü indirdiniz,kurdunuz ve 30 günlük deneme süresini uzatan fixler var.Başka sitelerde rastlamışsınızdır belki.'Nod32 Antivirus v3.0.684 Sınırsız' 'NOD32 2050 yılına kadar sorunsuz update'gibisinden yazılar.Bunlar tamamen fiyasko.NOD32 yi kurup,peşine de fix ini kurup deneme süresini devamlı 31 günde sabitleyenler,yani programın sınırsız olduğunu zannedenler yanılıyorlar.(bende yeni anladım).NOD32 Fixlenmiş hali ile taratma yapıldığında ,virüslü olan bir dosyayı virüssüz gösteriyor.Kullanıcı adı / parola

kısımlarını dolduranar,yani lisans anahtarı kullanılan NOD32 ile taratma yapıldığında o dosyayı virüs olarak algılıyor.Yani uzun lafın kısası Lisans Anahtarsız NOD32 bir hiç...(Fırsatım olursa resimli şekilde göstereceğim)

İsterseniz kendinizde deneyin.Örneğin NodLogin v9.7 nod32 key bulma proğramını hem fixli hemde norma lisans anahtarlı olarak tarayın bakalım hangisi virüslü hangisi virüssüz gösteriyor .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.