eset smart security premium uzun süreli lisansı olan varmı

djberkay213

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
274
0
Arkadaşlar merhaba eset smart security premium için en az 1 yıllık lisans anahtarı olan varmı forumdakileri denedim en fazlası 16 gün oluyor lütfen crack ve full sürümlerin linkini atmayın sizden sadece lisans anahtarı istiyorum teşekkürler

djberkay213

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
274
0
Esseti tercih etmenin bir sebebi olması lazım ama yeni virüs programları cıktı yani yeni cıkanlara bakman lazım

ben esetten memnunum boş mesaj kasmayalım lütfen

TRIAL-0205465128

k3rk8s9pkc

Al aga kullanıcı adı şifre bunu dene 2018 tarihli

tek bir lisans istiyor kullanıcı adı şifre halinde değil 25 karakterlik lisans istiyor

Buyur Kardeşim Bunu Dene İçinde Key Programı Var İstediğin Kadar Key Kullanabilirsin Hayrlı Oksun

key istemediğimi belirtmiştim yinede teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

djberkay213

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
274
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

djberkay213

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
274
0
Kardeşim NOD32 kullansana. Diğerinden daha iyi.

nod32 iş amaçlı kullanılan bilgisayarlarda hem güvenlik sağlayıp hemde pcyi daha az yorması için geliştirildi ama smart security kişisel güvenlik için geliştirildi ve daha kapsamlı bir güvenlik sağlıyor lütfen bundan sonra yorum yazacaklar sadece ellerinde varsa lisans versinler

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
nod32 iş amaçlı kullanılan bilgisayarlarda hem güvenlik sağlayıp hemde pcyi daha az yorması için geliştirildi ama smart security kişisel güvenlik için geliştirildi ve daha kapsamlı bir güvenlik sağlıyor lütfen bundan sonra yorum yazacaklar sadece ellerinde varsa lisans versinler

Kardeşim evine fedaraller mi saldıracak neden smart security'i istiyorsun.
Hem arasındaki farkı bilsen gidip ESET NOD32 indirirdin ama diyecek bir şeyim yok.
https://www.fullprogramlarindir.com/eset-nod32-eset-smart-security-guncel-key-2017.html

Son düzenleme:

djberkay213

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
274
0
Kardeşim evine fedaraller mi saldıracak neden smart security'i istiyorsun.
Hem arasındaki farkı bilsen gidip ESET indirdim ama diyecek bir şeyim yok.
https://www.fullprogramlarindir.com/eset-nod32-eset-smart-security-guncel-key-2017.html

kardeşim burada çok boş yorumlar döndürüyorsunuz yapmayın elinizde serial yoksa boş mesaj kasmayın attığın linkide önceki mesajlara bakarsan baktığımı belirttim ama onlar 10 günlük deneme lisansları uzun süreli verilenlerde sürümle uyuşmuyor nod32 için galiba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.