Eski Facebook Açığı

LoveMilitant

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
890
0
31
İçel
<<<Buyrun Videosu>>>

Zannedersem bu açığı bir kaç yıl önce Türk hacker bulmuştu ve bir facebook adresini hacklemem saniyelerimi alıyor demişti.
Ayrıca bunun gibi birkaç açık daha bulmuştu facebook bunun karşılığında 9 küsür bin dolar vermişti ve hala bu komik rakama gülüyorum.
Sizinde bildiğiniz açıklar varsa yazarsanız sevinirim sadece facebook değil bu tür sosyal paylaşım siteleri oluşturmak isteyen
Türk mühendislerimize katkıda bulunalım.

ahmet6138

Üye
16 Eki 2012
203
0
bu kod yalan güvenlik kodunu doğru girdikten sonra bu kodu yapıştırınca geliyor ora yoksa gelmiyor direk yapıştırdınmı tıkladığın geçersiz veya sdüresi dolmuş diyor

Orfe

Katılımcı Üye
24 Haz 2013
272
0
İstanbul
arkadaş dogru söylüyor bir Türk arkadaşımız buldu. inandırıcı gelmedi diyen arkadaş googleda gezinsin bi mutlaka rastlar

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
%100 açıksız bi sistem yoktur.Dünyanın en güvenli sisteminde bile açık her zaman olacaktır.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
bu olayın türkiyedeki bir vatandaj tarafındna yapılması çok mükemmel birşey bence. Hll olsun.

cemhd123

Yeni üye
22 Nis 2013
18
0
İstanbul
%100 açıksız bi sistem yoktur.Dünyanın en güvenli sisteminde bile açık her zaman olacaktır.
Doğru Kardeşim Fakat Sizin Yaşınızdaki İnsanların Anlayamayacağı Hatta Üniversite Mevzunlarının Bile Zorlandıkları (Hacklemekden Bahsetmiyorum Sadece Açığın Var Olup Olmadığını Anlamakdan) Screet(Skrit) , html Codex ; Gibi Açıklar Var Ve Bu Açıklar Bile Minimuma İndirilmiş Siteler Ve Sistemler Var Facebook(Sosyal Paylaşım Sitesi) Google(Arama Motoru) Gibi Siteler Var Mesela Benden Bir kaç Örnek Vereyim Ben İstanbul Teknik Üniversitesinden Mevzunum Şuanda Yardımcı Doçentliğimi Yapıyorum Ancak Bırak Kapatmayı Skrit Açığını Bulmak Bile 1 , 1.½ Ayımı Alıyor Arkadaşım (Chat Arkadaşım Ancak Yüz Yüzede Görüşdüm) Hacettepe Den Mevzun Ancak Açığı Bulması 2.30 , 3 Ayını Alıyor Fakat Odtüde Okuyan Bir Arkadaşım (Çocukluk'dan Arkadaşımdı) Gibi İnsanlar İse O Açıkları 2,3 Haftada Buluyorlar Yani Açıksız Site Diye Bir Şey Yok Doğru Ama Açığı Minumua İndirilmiş Siteler Veya Açıkları Bulmak Veya Siteye Sızmanın İmkağansız Denecek Kadar Zor Olduğu Siteler (İmkağansız Değil İmkağansız Diye Bir Şey Yok Ancak Çok Zor) Olduğu Siteler Hali Hazırda Mevcut Ve Ben Şuanda Windows'da Yazılımcı Olarak Çalışıyorum Buraya Sadece Birkaç Yararlı Bilgi almak İçin Bir Arkadaşımın Tavsiyesi İle Üye Oldum Ancak Hoşuma Gidince (Yararlı Bilgiler Bulunca) Siteden Bilgi Alınca Günlük Yaşamımda Kullanmayı Düşündüm !

Son düzenleme:

usta hack

Üye
7 Tem 2013
162
0
Zannedersem bu açığı bir kaç yıl önce Türk hacker bulmuştu ve bir facebook adresini hacklemem saniyelerimi alıyor demişti.
Ayrıca bunun gibi birkaç açık daha bulmuştu facebook bunun karşılığında 9 küsür bin dolar vermişti ve hala bu komik rakama gülüyorum.
Sizinde bildiğiniz açıklar varsa yazarsanız sevinirim sadece facebook değil bu tür sosyal paylaşım siteleri oluşturmak isteyen
]Türk mühendislerimize katkıda bulunalım yeni açıklar varsa bildrin

LoveMilitant

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
890
0
31
İçel
Doğru Kardeşim Fakat Sizin Yaşınızdaki İnsanların Anlayamayacağı Hatta Üniversite Mevzunlarının Bile Zorlandıkları (Hacklemekden Bahsetmiyorum Sadece Açığın Var Olup Olmadığını Anlamakdan) Screet(Skrit) , html Codex ; Gibi Açıklar Var Ve Bu Açıklar Bile Minimuma İndirilmiş Siteler Ve Sistemler Var Facebook(Sosyal Paylaşım Sitesi) Google(Arama Motoru) Gibi Siteler Var Mesela Benden Bir kaç Örnek Vereyim Ben İstanbul Teknik Üniversitesinden Mevzunum Şuanda Yardımcı Doçentliğimi Yapıyorum Ancak Bırak Kapatmayı Skrit Açığını Bulmak Bile 1 , 1.½ Ayımı Alıyor Arkadaşım (Chat Arkadaşım Ancak Yüz Yüzede Görüşdüm) Hacettepe Den Mevzun Ancak Açığı Bulması 2.30 , 3 Ayını Alıyor Fakat Odtüde Okuyan Bir Arkadaşım (Çocukluk'dan Arkadaşımdı) Gibi İnsanlar İse O Açıkları 2,3 Haftada Buluyorlar Yani Açıksız Site Diye Bir Şey Yok Doğru Ama Açığı Minumua İndirilmiş Siteler Veya Açıkları Bulmak Veya Siteye Sızmanın İmkağansız Denecek Kadar Zor Olduğu Siteler (İmkağansız Değil İmkağansız Diye Bir Şey Yok Ancak Çok Zor) Olduğu Siteler Hali Hazırda Mevcut Ve Ben Şuanda Windows'da Yazılımcı Olarak Çalışıyorum Buraya Sadece Birkaç Yararlı Bilgi almak İçin Bir Arkadaşımın Tavsiyesi İle Üye Oldum Ancak Hoşuma Gidince (Yararlı Bilgiler Bulunca) Siteden Bilgi Alınca Günlük Yaşamımda Kullanmayı Düşündüm !

Aramıza hoş geldin bende bu siteden faydalanmak için üye oldum fakat ortam güzel olunca bende millete yardımcı oluyorum yani güzeldir THT :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.