Eski facebook hesaplarımı nasıl kapatabilirim?

Tigran

Yeni üye
24 May 2020
14
0
Arkadaşlar eskiden açılmış ve erişemediğim 2-3 tane facebook hesabım var ve şuanda kullandığım bir hesabımda var. Eski hesaplarımı nasıl kapatabilirim bir çok kez sahte hesaptan vs. şikayet ettim bir çok hesaptan fakat facebook hesaplarda bir sorun görmedi ve kapatmadı önerisi olabilecek birisi var mı ?

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
807
Casterly Rock
Merhaba e postalarını hatırlıyorsanız şifreleri de basit bir şeydir eski hesapsa. Şifreleri bilmiyorsanız ve e postaya erişiminiz varsa şifremi unuttum kısmını deneyin. Ordan da bir sonuç alamazsınız facebook destek ekibiyle konuşun ve durumu anlatın.

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Arkadaşlar eskiden açılmış ve erişemediğim 2-3 tane facebook hesabım var ve şuanda kullandığım bir hesabımda var. Eski hesaplarımı nasıl kapatabilirim bir çok kez sahte hesaptan vs. şikayet ettim bir çok hesaptan fakat facebook hesaplarda bir sorun görmedi ve kapatmadı önerisi olabilecek birisi var mı ?
Benimde aynı durum ya eski iki hesap var şifre e-posta da şifre unuttum evlenince ortak hesap kullandık onu da tamamen sildim iki tanesini yapamadım daha face kullanmam kullanmıyorum 3 yıldır 🤣 ara ara kendi profiline bakıyorum sağdan soldan

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
710
317
neutron
Hesa
Hesaba ulaşman lazım ya da yardım merkezine ulaşmanı öneririm

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba , sayın TÜRKHACKTEAM üyesi , Eğer Facebook hesapları adınızla eşleşiyorsa o zaman sağ üstten profili şikayet et > Taklit >Beni diyerek hesapları kapata bilirsiniz , bu konuda başarılı üyelerimiz var , TÜRKHACKTEAM forumunda konular kısmından ulaşa bilirsiniz , kendiniz kapatmak istiyorsanız bilgi edinip öyle yapa bilirsiniz , Hesabınızı destek ekiplerine yollayın ve haber bekleyin zaten size geri dönüş yapacaklardır , artık hesabınızın orjinal olup olmadığını kontrol etmeye başlayacaklar ve bundan sonra hesabınız orjinal ise geri kalan sizi taklit eden hesaplar kapatılıcaktır , diğer yöntemlerde mevcut fakat bunu araştırınız , forumu inceleyiniz ve yakından takip ediniz illaki derdinize çare bulunur , tek buradan incelemeyin YouTube'de kapatma metodları çok heryerden karşınıza ne çıkarsa denemekten çekinmeyiniz , başarılar dilerim

İyi forumlar , TÜRKHACKTEAM ailesine hoşgeldiniz :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.