Eski instagram hesabıma nasıl ulaşabilirim?

Eventful

Yeni üye
10 Haz 2019
9
0
Oncelikle herkese selamlar eski instagram adresime telefonum gittiginden beri erisemiyorum kayitli mailim telefonumla beraber gitti ve kisa sure sonrasinda mail google tarafindan kapatildi bilmedigim bir sebepten nkayitli numara veya Facebook hesabi ile giris yaptigimda yine sifre istiyor sifreyi de hatirlamiyorum :D biliyorum imkansiz gibi duruyor nasil halledebiliriz bu isi uzerinden yil gecti hala bi umut ugrasiyorum umarim yararli bir sonuc elde edebilirim tesekkurler

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,617
7
1,199
Anıtkabir
Oncelikle herkese selamlar eski instagram adresime telefonum gittiginden beri erisemiyorum kayitli mailim telefonumla beraber gitti ve kisa sure sonrasinda mail google tarafindan kapatildi bilmedigim bir sebepten nkayitli numara veya Facebook hesabi ile giris yaptigimda yine sifre istiyor sifreyi de hatirlamiyorum :D biliyorum imkansiz gibi duruyor nasil halledebiliriz bu isi uzerinden yil gecti hala bi umut ugrasiyorum umarim yararli bir sonuc elde edebilirim tesekkurler
Merhaba telefon numaranız kayıtlı ise numaraya şifre yenileme bağlantısı göndermeyi denediniz mi eğer mail ve telefon numarasına erişim yoksa imkansız gibi bişi

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,123
23
353
Selamlar
Eski hesabınızı kapatmak mı istiyorsunuz, yoksa tekrar erişim sağlamak mı? Eğer eski hesabınızı kapatmak istiyorsanız, Hesabınızda Fotoğraflarınız var ise bu mümkün olabilir ancak tekrar erişim sağlamak oldukça zor.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,059
79
888
lihtgTHT.php
Merhabalar, maile erişiminiz kaybolmuş anladığım kadarıyla. Bu maili google yardım merkeziyle iletişime geçerek alabilirseniz facebook hesabınızı da erişim sağlayabilirsiniz. Bunun dışında facebook hesabı gerçekten sizinse yardım merkeziyle iletişime geçerek, mailler atarak erişim talep edebilirsiniz fakat hem telefon numaranıza hem de mailinize erişiminiz yoksa hesaba ulaşmanız biraz zor. Esenlikler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.