Eski konuların güncellenmesi

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere eski konular hep güncelleniyor bunun yerine 1 yıl ( bu değişik olabilir ) mesaj yazılmayan konular otomatik kilitlendiği bir sistem yapılsa iyi olmaz mı ? 1 yıl hiç mesaj yazılmamış konu otomatik kilitlensin. Ne düşünüyorsunuz ?

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Arkadaşlar bildiğiniz üzere eski konular hep güncelleniyor bunun yerine 1 yıl ( bu değişik olabilir ) mesaj yazılmayan konular otomatik kilitlendiği bir sistem yapılsa iyi olmaz mı ? 1 yıl hiç mesaj yazılmamış konu otomatik kilitlensin. Ne düşünüyorsunuz ?

1 yıl önce açılmış yararlı konu hala google aramalarında çıkıyor yani silinmesi mantıklı değil.

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
1 Yılı Geçen Konulara Yorum Atanlar Zaten ihbar Ediliyor Çok Önemli İse Yetkililer İlgileniyor Ö.M Den (Özel Mesaj)

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown

Fikrine Katılıyorum Eski Konular Yeniler İçin Adeta Bir Post Kasma Alanı

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Bu değişik olabilir. Ben olumsuz bakıyorum. Çünkü diyelim bir konu var. Son atılan post 2 aylık. Birisi mesaj yazmışsa %100 anında hort diye silinmez. İlk önce konu içeriğine bakılır. İçerdiği bilgi halen güncelse, video veya fotoğraf vs. bozulmamışsa silinmez. Konudan konuya değişir yani hort olayı.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

İçeriği iyi hazırlanmış konulara yorum yapmayı bir süre sonra kilitlemek mantıklı değil benim görüşümce böyle bir olay olmamalı.
Çünkü o konu hakkında soru da sorabilir o yorumu yapan kişi ve konularını takip eden yazar ona yardımcı olursa tadından da yenmez. :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
R4V3N hocamın dediklerine ekleme yapayım bende;

Dostlar hort olayı can sıkabiliyor maalesef bizde farkındayız. Sabit konuları hortlatmak serbest, bunu belirteyim. Bazen sabit konular ihbar edilebiliyor.

Bir de şöyle bir husus var. Adam buraya mesela Python dilinde gelişmek için kaydolmuş diyelim. Bende 1,5 ay önce bir konu açtım. Şimdi post atıp bir şeyi soruyorsa veya ekleme yapıyorsa veya konu güncelliğini sağlıyorsa sorun yok. He, "teşekkürler" gibi post kasımlarını zaten biz gördüğümüzde müdahale ediyoruz.

Yinede bu konuyu ÜDY'den bir hocamız yanıtlarsa daha net bir cevap verebilir.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.