Eskilerden oynadığınız onla büyüdüm dediğiniz bir bilgisayar oyunu var mı?

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,288
3,524
o3qhcsz.

hepsini oynardım ama eskiden di be sarmıyor eski clash of clans ortamı özlendi
Evet baya güzeldi,bir sürü arkadaşım vardı, hatta sevgili falan yapardık kavga ederdik gruplaşıp. Ne varsa eskilerde var akjfhafkjaf
Dinazordan kaçan bir tane babanne vardı onu oynardım güzeldi
metin2 abim hayla oynuyor

gta oynuyorumda mc yok ya
Nasıl oynamazsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,588
773
mario - xeyna - Metal Slug X - Gran Turismo 2 - age of empires 2 - need for speed (need for speed undergrand / need for speed se) gta ( 3 /vice city / san andreas) son olarak cs

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
547
Onun kalbi
Evet baya güzeldi,bir sürü arkadaşım vardı, hatta sevgili falan yapardık kavga ederdik gruplaşıp. Ne varsa eskilerde var akjfhafkjaf
sevgili fln yok hocam clash of clans da clan lideri bizi karısı ederdi
Nasıl oynamazsın.
hocam tabletten oynardım hep pc den hiç oynamadım.
Dinazordan kaçan bir tane babanne vardı onu oynardım güzeldi
hatırlayamadım görsem belki hatırlarım.
abim hayla oynuyor ne buluyorsa bu oyundan.
mario - xeyna - Metal Slug X - Gran Turismo 2 - age of empires 2 - need for speed (need for speed undergrand / need for speed se) gta ( 3 /vice city / san andreas) son olarak cs
cs mario need for speed gta hepsini oynadım en çok need for speed diğerlerini bilmiyorum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.