Eskileri Özlemek..

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
Merhaba Arkadaşlar abiler kardeşler. 30 kasım 2009 yılında bu foruma kayıt olmuştum. Çok aktif olmadım konular açmadım hep araştırdım okudum öğrendim çok şey yaptım fakat şu forumda kimseyle arkadaşlık kurmadım kuramadım. Evlendim çocuğum var hep içimde kaldı keşke aktif olsaydım arkadaşlarım olsaydı bende bir şeyler yapsaydım diye. Şuan şöyle bakınca o kadar pişman oluyorum ki o güzel insanlar ,şimdiki güzel insanlar o kadar güzel şeyler kaçırmışım ki böyle bir konu açma isteği oluştu bir anda 2009 dan bu yana 14 yıl olmuş tam 14 yıl çok zaman geçmiş üstünden eskilerden kalma bazı insanların profillerine baktım çoğu gitmiş yok artık.. Öyle bi hüzün çöktü üzerime yazmak istedim...

Sizin de varmı böyle pişman olduğunuz özlediğiniz birileri :)

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
Şahsen 2010dan beri bırakmadım bu forumu.
Çok şey kattı, ancak aktif olmayarak da bir şey kaybetmedin, seçimini yaptın.
Üyelik tarihi yanıltmasın. Benim gibi yeni görünen eskiler de bulunuyor :)

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
824
315
Merhaba Arkadaşlar abiler kardeşler. 30 kasım 2009 yılında bu foruma kayıt olmuştum. Çok aktif olmadım konular açmadım hep araştırdım okudum öğrendim çok şey yaptım fakat şu forumda kimseyle arkadaşlık kurmadım kuramadım. Evlendim çocuğum var hep içimde kaldı keşke aktif olsaydım arkadaşlarım olsaydı bende bir şeyler yapsaydım diye. Şuan şöyle bakınca o kadar pişman oluyorum ki o güzel insanlar ,şimdiki güzel insanlar o kadar güzel şeyler kaçırmışım ki böyle bir konu açma isteği oluştu bir anda 2009 dan bu yana 14 yıl olmuş tam 14 yıl çok zaman geçmiş üstünden eskilerden kalma bazı insanların profillerine baktım çoğu gitmiş yok artık.. Öyle bi hüzün çöktü üzerime yazmak istedim...

Sizin de varmı böyle pişman olduğunuz özlediğiniz birileri :)
Valla Gelismek iyi oluyor bende daha burda 4 aylığım 7 tane konum var paylastık insanlar bilgilensin diye

Fire2Karpot

Yeni üye
18 Nis 2014
34
5
The Loses..
Bende çoğu zaman senin açtığın konulardan birini açmak istedim ,içimdekileri satırlara dökmüşsün bende halen gezip duruyorum öyle pek muhabbet edemiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.