essential net tools ip bulmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yigiter96

Üye
18 Ağu 2011
190
0
İstanbul
Denemek için essential net toolsu indirdim.Sadece bir kere ıp gördüm ama artık hangi ıpyi girsemde ıp NBScanda hic bişi gözükmüyor bilen biri varsa yardım edebilirmi?

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Kardeşim netstat bölümüne tıklayın oradan doğru ip aldığınıza emin olup öyle deneyin (kardeşim karşınızdaki kişi vpn programı kullanıyor da olabilir o zaman net bir sonuç elde edemezsiniz)

yigiter96

Üye
18 Ağu 2011
190
0
İstanbul
ilk arkadasın ipyi aldım olmadı.Programı ilk yüklediğimdi 1 ıp denedim oldu fakat sonra programı acıtıktan sonra aymı ipye girmememe rağmen cıkmadı.programla ilgili bi sorun var sanırım

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Kardesim IP yi girerken yukaridaki bölüme 192.168.1.1
Asagidaki bölüme ise 192.168.1.255 gibi mi yazdin yoksa belli bir IP adresi mi yazdin

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Dostum rat atma imkanın varsa rat at bunlarla uğraşma çünkü essential net tools programı ile paylaşıma açık olan dosyalara ulaşabilirsin (tabi ki karşı bilgisayarın şifresini bilmiyorsan) bu gün paylaşıma açık pc bulmak çok zor çok uğraştırıyor en temizi rat ...

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE
bana görüntü alıyorsun demişlerdi sonra paylaşım klasörü açılınca güzel sövmüştüm :D ondan sonra dahada çalışmadı zaten eski versiyonlarını dene onlar daha stabil gibi duruyor
ha bu arada konunuza yardım etmek gerekirse netstat bölümü çalışıyorsa yaptığınız yöntem hatalı olabilir kontrol edin:puah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.