Essential Net Tools Ve İp

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
Merhaba THT üyeleri Ben Muhammed darcomet Rat kullanıyorum ve keylog atmak istediğim bazı Ipler var elimde.Essential Net Tools aracılığı ile bu iplere bağlanabileceğimi biliyorum ama konuya hakim olan üyelerimizden Essential Net Tools programı ile bir bilgisayara bağlandıktan sonra orada .exe biçiminde bir dosya başlatabilirmiyiz yoksa sadece kullanıcının pc de depolanan verileremi ulaşabiliriz.Sadece veri transveri yapabiliyorsak belirlenen hedef iplerimde nasıl .exe uzantılı dosyalar çalıştırabilirim mümkğnmüdür. Teşekkürler.

znlhm

Üye
24 Tem 2013
225
0
ankara
Merhaba THT üyeleri Ben Muhammed darcomet Rat kullanıyorum ve keylog atmak istediğim bazı Ipler var elimde.Essential Net Tools aracılığı ile bu iplere bağlanabileceğimi biliyorum ama konuya hakim olan üyelerimizden Essential Net Tools programı ile bir bilgisayara bağlandıktan sonra orada .exe biçiminde bir dosya başlatabilirmiyiz yoksa sadece kullanıcının pc de depolanan verileremi ulaşabiliriz.Sadece veri transveri yapabiliyorsak belirlenen hedef iplerimde nasıl .exe uzantılı dosyalar çalıştırabilirim mümkğnmüdür. Teşekkürler.

Essential Net Tools aracılığı ile her elindeki ip ye bağlantı sağlayamazsın sadece paylaşıma açıksa bağlantı sağlarsın ayrıca bir pc paylaşıma açıksa essential net tools da kullanmana gerek yok kendi masaüstünden herhangi bir dosyayı aç

\\ipnumarası yaz
ve sağ tarafta git butonuna bas pc paylaşıma açıksa bütün dosyaları görünür.
oradan istediğini yaparsın

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
Essential Net Tools aracılığı ile her elindeki ip ye bağlantı sağlayamazsın sadece paylaşıma açıksa bağlantı sağlarsın ayrıca bir pc paylaşıma açıksa essential net tools da kullanmana gerek yok kendi masaüstünden herhangi bir dosyayı aç

\\ipnumarası yaz
ve sağ tarafta git butonuna bas pc paylaşıma açıksa bütün dosyaları görünür.
oradan istediğini yaparsın

Peki sağolun anladım paylaşımı açıksa dosyalarına ulaşabiliyorum peki bu dosyalara nasıl trojen bulaştırabilirim bilginiz varmı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.