Ethernet Driver ?? :(((

CaTaLeYa

Katılımcı Üye
8 Ağu 2012
330
0
Ankara
Selamün Aleyküm Arkadaşlar Format Attım Pcye Herzamanki Gibi Her Attıgımda İnternete Otomatik Algılayp Baglanıyordu Simdi İse Netten Yazıyorum "ASUS-P8B75-V" Modeli Anakarta Sahibim İnternetciye dedim ETHERNET DRİVER lazım Dedi ARadım Bulamadım Rica Etsem Yardım Edebilecek Biri Warmı Modemin Arkadasındaki RESET tusuna Bastım Telefondanda Baglanmıo Wifi Olarak Yardım Edin Arkadaşlar Lütfennn Win7 64 Bit Kullanıyom isterseniz Tekrar Atarım 32 bit filan bi yardım edin deliricem Hic Ağ Tanımıyor ttnet Teknik servisle konustum driver yok dedi bulamadım kesin çözüm werin ltfen Modemi Tanımıyor Pc Modem Cd sinide Yükledim Nafile Acil Yardım Edinnnnn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.