Ethernet Kablosunu Windows 11'de Çalıştıramıyorum Ne Yapabilirim?

Cetus

Yeni üye
15 Eyl 2018
16
4
Ubuntu ve hackintosh catalina da sorunsuz çalışan realtek pci gbe family ethernet kartını 3 gün uğraşmama rağmen windows 11 de doğru düzgün çalıştıramadım.
Anakartım msi b550 mpg gaming plus
Ne yapabilirim

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
920
542
Ubuntu ve hackintosh catalina da sorunsuz çalışan realtek pci gbe family ethernet kartını 3 gün uğraşmama rağmen windows 11 de doğru düzgün çalıştıramadım.
Anakartım msi b550 mpg gaming plus
Ne yapabilirim
Merhaba,
En son Realtek PCI GBE Ethernet kartı sürücülerini indirip yüklemeyi deneyin. MSI'nın sitesinde veya Realtek'in sitesinde bu sürücüleri bulabilirsin.

Cetus

Yeni üye
15 Eyl 2018
16
4
Yüklemiştim.ya kartı görmüyor,görse internet gelmiyor.
Tekrardan formatladım.
Arkadaki kabloyu biraz oynattım sert bir şekilde
Sürücüyü güncelledim
Şimdilik çalışıyor.
Bakalım ne kadar gidecek?

Edit:Bu sabah bilgisayarımı açtım ve yine internet yok.
Hata sizce yazılımsal mı donanımsal mı?
macOs'ta ve Linux'ta sorunsuz çalışıyor kart.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.