Etik Hackerlığa Giriş 2 Kitabı Çıktı!

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Forumunuzda bulunan önemli kişiler tarafından kaleme alınmış bir kitap. Daha önce 1'ini okudum. Çıktığı anda da hemen siparişi verdim. Düşüncelerinizi kitapyurdundan yorum olarak belirtebilirsiniz :)

Misafir

Üye
10 Ara 2015
193
0
Kitabı beğenmedim, illaki paranızı bir şeye harcamak istiyor iseniz üzerine az bir miktar daha koyup sahiden işin teorisine ve matematiğine değinen kitaplar edinebilirsiniz. Bu kitap, size mantığını anlatmaz -ki zaten böyle bir kitap anlatamaz da. Nitekim ilim böyle de öğrenilmez. Emeğinize sağlık, lakin emeğinizin olması kuşkusuz çok daha harika, öğretici alternatifler olmadığı manasına gelmiyor.

Aynı şekilde sende kitabın kötü olup olmadığını belirleyemezsin. Bunu belirleyecek olan kitabın hitap ettiği okuyucu kitlesidir. Yorumlardan anlaşılacağı üzre kitap hitap ettiği kitle tarafından beğenilmektedir.

/---

Ciddi anlamda kitabı okuyarak mı? Böyle bir yorum gereksinimi duydun, yoksa şuan laf olsun diye yorum mu yapıyosun.

Son düzenleme:

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
Kitabı beğenmedim, illaki paranızı bir şeye harcamak istiyor iseniz üzerine az bir miktar daha koyup sahiden işin teorisine ve matematiğine değinen kitaplar edinebilirsiniz. Bu kitap, size mantığını anlatmaz -ki zaten böyle bir kitap anlatamaz da. Nitekim ilim böyle de öğrenilmez. Emeğinize sağlık, lakin emeğinizin olması kuşkusuz çok daha harika, öğretici alternatifler olmadığı manasına gelmiyor.

1. si kitap henüz satışa sunulmadı ön teklif aşamasında, kitabı okumadan beğenmedim demeniz sizin yalan beyanda bulunduğunuzu kanıtlar nitelikte, 2. si 16 yaşındaki bir kişi için, sizin yaşınız kadar tecrübesi olan insanların yazdığı kitapları aşağılamanız hayret verici.

Son düzenleme:

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'
Bu kitap bir yol gösterici niteliğinde gençlere siber ortamda ışık tutacak bir eser olmuş tebrik ediyorum emeği geçen herkezi

20 Ağu 2016
163
0
Öncelikle elinize sağlık. Sorum şu yönde: kitabın başka dillere çevirisi mevcut mu, değilse aklınızda böyle bir düşünce var mı? Var ise iletişime geçebiliriz.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Kitap elime geçti. Okumaya başlayacağız, hadi hayırlısı :)

qvyZqD.jpg

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Etik Hackerlığa Giriş 1 almıştım yiğidi öldür ama hakkını yeme emek verilmiş. Kapak tasarımı, önsüz filan etkileyiciydi fakat içeriği yetersiz ve bekleneli vermedi. Aşağıda ki fotoğrafa bakınca ilke göre daha iyi bir iş çıktığı söylenebilir umarım bilgi içeriği olarak bekleneni verir.
Emek veren herkesin eline sağlık başarılar dilerim.

Kitap elime geçti. Okumaya başlayacağız, hadi hayırlısı :)

qvyZqD.jpg

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Bunu alıp okuduktan sonra 3.Kitabı da 4 gözle bekliyor olacağız.:bekliyorum:bekliyorum

Son düzenleme:

lorenzfeel

Yeni üye
15 Eyl 2018
23
0
MyWorld
Kitabın siparisi az önce verdim ama aklıma bir soru takıldı. 1. kitabın devamı gibi degildir degil mi ? daha sonra fırsat olunca onuda muhakkak alırım ama konular farklı sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.