Etkileyici hack sozleri

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Arkadaslar etkileyici sözlerinizi yazarmisinz illa hacker ile ilgli olmk zrnda değil.

1 Ocak 2008
156
0
TR
Binary sistem gibiyiz yalnızca ikimiz ile dünyayı değiştirebiliriz.

Dos kodu gibiyim.

Lamer! Etme! Nolur! Çalış senin de olur :D

hmm... bir de...

Sevgi, işletim sistemi gibidir.

Daha teknik bir dilde olsun istersen.

Spam tool gibi girme hayatıma, flooder'lar atarım. Sniffer ile yakarım :D

Hepsini şimdi ben uydurdum :) Daha önce uydurulmuş olan varsa "aklın yolu birdir." diyorum :D

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
1. siz aksamlar ruyanizda kizlari gorurken biz uykusuz klavyelerimizi almis kiz tavliyoruz (ne haber :D)
2. sonunda benide bilisimden aradilar artik lamer degilim :mml :RpS_confused: ama hackerler bilisime yakalanmazki :RpS_sad:

Son düzenleme:

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
en büyük özelliğimiz paraya günlük hayatimizi sürdürecek kadar ihtiyacımız olması.
en iyi özelligimiz paranin kölesi olmamamız.
en iyi dostumuz bilgisayarimizdir kimseye sır vermez abimizse işletim sistemidir .

Engin1989

Uzman üye
25 Şub 2014
1,172
0
Elinde imkan varsa kır sistemleri :D

By Admin sisteminde açık var

En büyük açık insandır.

Göründüğün gibi değil yazdığın kod gibisindir.

Her insan anlamaz bizim bilgisayara olan hayranlığımızı.

Bunlarda benden olsun :D

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
Minibüs otobüs size girsin virüs :)
Havadaki uçaklar harddiskini bıçaklar
Su altında balıklar işlemcini gıdıklar
nazar etme nolur hackle senin olur
Hepsini şimdi uydurdum :)

ReHeL

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
414
0
Türkiye
Bir tanede ben uydurayım.

Ne mutlu Heçkırım diyene...
İyi heckler arkadaşlar. Sağol. :RpS_sleep:

HackedChef

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
469
8
her zorlukla beraber bir kolaylık vardır
Evet,her zorlukla beraber bir kolaylık vardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.