Etrafdaki Pc algılama ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Merhaba TurkHackTeam.Net/Org Ailesi

Sizlere sorum olcak yine kafama takıldı sizce etraftaki pc algılayabilen bir program bir sistem varmı internetei olna bir pro.

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Hayır bu tam apartman tarzından değil 500 metra vs. alan gibi net kullanan program tarzı düşündüm bu tarz varmı?

cankurt07 arkadaşım bu program varda Hackerlar kendisi yazıyor bende yazmayı planlıyorum ama nasıl bir şey olduğunu görmem lazım.

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
kardeş algılaması için bulması gerekir. ya kablolu ağ bağlantısı olacak, ya wireless yada bluetooth. fikir vermesi açısından söylüyorum. bence diğer türlü mümkün değil. fikir vermesi için söylüyorum; böyle bir şey olabilmesi için ttnetin sistemine sızman gerekir. bunu başarabilirsende türkiye'deki tüm bilgisayarları algılayabilirsin. bunun içinde elinde son gerece güçlü exploitler bulunması gerekiyor.

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Sadece Wireless ile oda notebook ve kablosuz modemleri wifi radar la nerde olduklarini bile gorebilirsiniz ama standart kablolu baglantilari 500 metre civardaki nereyi istiyosan tel kutusunu ac bak derim xdxd

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul

mahir212

Üye
21 May 2009
210
1
isntanbul
sayın abilerim arkadaslarım benım haddıme deıl sızler varkene fakat benım basıt bi çözümlemem var uzmanı sızlersınız zaten şimdi örnek olarak vırıles olan yerde bağlanttı yapıyoruz ya bıze bence söyle bişe lazım tarıyıcı mesafaesını daha genis bı alana dağıtacak birsey program yazılım yada herneyse bende dusuncemı yazmak ıstemıstım sadece ii forumlar abılerıme :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.