Ettercap Arp spoofing yapınca internet kesiliyor

Türkiyemmmmm

Yeni üye
3 Şub 2022
22
2
Arkadaşlar merhaba ben yeni kali linux öğrenmeye başlıyorum.Bugün ettercap kullandım target ekle dedim arp spoofinge bastım kurbanın interneti kesildi bu normal mi?

ElChapoİpV4

Moderasyon Ekibi Çaylak
10 Tem 2021
708
800
24
Merhaba değerli forum üyesi.

İlk önce cat komutu ile;
cat /proc/sys/net/ipv4/ip_forward
(Bu komut ile ip_forward ı yazıdırın)
[Eğer çıktı 0 ise kurbanın bağlantısı kesilecektir]

Bunu önlemek için 0 yerine 1 yazdırıp aktif etmemiz lazım.
echo 1 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forward
Bunu yazdırdıktan sonra cat komutu ile tekrar yazdırın.
Çıktısı 1 ise başarılı bir
Şekilde işlem gerçekleşmiş olur. Kurbanın interneti kesilmez

(Bu işlem manuel arp saldırısı için bildiğim bir işlemdir denemenizi tavsiye ederim)
İyi Forumlar
2307

Türkiyemmmmm

Yeni üye
3 Şub 2022
22
2
Merhaba değerli forum üyesi.

İlk önce cat komutu ile;
(Bu komut ile ip_forward ı yazıdırın)
[Eğer çıktı 0 ise kurbanın bağlantısı kesilecektir]

Bunu önlemek için 0 yerine 1 yazdırıp aktif etmemiz lazım.
echo 1 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forward
Bunu yazdırdıktan sonra cat komutu ile tekrar yazdırın.
Çıktısı 1 ise başarılı bir
Şekilde işlem gerçekleşmiş olur. Kurbanın interneti kesilmez

(Bu işlem manuel arp saldırısı için bildiğim bir işlemdir denemenizi tavsiye ederim)
İyi Forumlar
2307
Bunu da denedim değer 0 idi 1 yaptım arp spoofingi tekrar başlattım fakat gene kesildi nerede hata yapıyorum acaba?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.