Evde Kick Box Hk

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Öncelikle Selamun Aleyküm/ Aleyküm Selam

Dostlarım Ben Evde Kick Box Yapmak İStiyorum Spor salonlarına Gittim Fakat Haftada 3 gün 1-1.5 Saat Eğitim Veriyolar Gerek Duymadım Bende Evde Kendı Kendıme Öğrenmek İstiyorum Sizlerden İsteğim Veya Ricam Bildiğiniz Kick Box Uygulaması veyahutta youtubede eğitici bildiğiniz kanal varsa yorum olarak atmanızdır şimdiden teşekkür ederım.. :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Bizzat öğretimini üstlendiğim bir spor dalı ve sana önerim evde çalışmayı bir kenara koy, ciddi sakatlıklara uğraya bilirsin, spor salonlarında hocalar eşliğinde eğitim alman emin ol sana daha fazlasını katar

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Bizzat öğretimini üstlendiğim bir spor dalı ve sana önerim evde çalışmayı bir kenara koy, ciddi sakatlıklara uğraya bilirsin, spor salonlarında hocalar eşliğinde eğitim alman emin ol sana daha fazlasını katar

Dikkate Alıcam Dostum Saol Fakat Dediğim Gibi Evde Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapmayı Planlıyorum Kum Torbası Eldiven vb gibi aletleri sipariş ettim Kendi Kendimi Geliştirmek İstiyorum Ama Yorumun İÇin Saol :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Dikkate Alıcam Dostum Saol Fakat Dediğim Gibi Evde Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapmayı Planlıyorum Kum Torbası Eldiven vb gibi aletleri sipariş ettim Kendi Kendimi Geliştirmek İstiyorum Ama Yorumun İÇin Saol :)

o zaman şöyle araştırma yap, dikkatlice yumruk nasıl atılır, yumruk atarken vücut duruşu nasıl olmalı, ısınma hareketleri, tekme atarken dikkat edilmesi gerekilenleri bunları araştırırsan yararına olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.