Çözüldü Eve gelen polis

Neyzenteyfik

Yeni üye
14 Mar 2017
9
0
Sa geçenlerde eve polis gelmiş evde kimse olmadığı için de komşuya gitmişler. Karakola gidip ifade vermemi istemişler. Şimdi bugün gidiyim gidiyim de e-devletten baktım açılmış dava vs yok son zamanlarda olan biten de yok sizce ne olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
Kardeşim Diyorum Belki Benden Yaşca Büyüksün Belkide Küçüksün. Küçüğümsen Sorun Olmaz Büyüğümsen Kusura Bakma. Arkadaşın Dediği Gibi Belki Görgü Tanığı Olarak Yazdılar Seni, Belki Bir Olay Var, Belkide Senden İfade Değilde Başka Birşeyler İstiyorlar? Bilemeyiz Yani Karakola Git Ve Öğren, Geldiğinde Banada Yaz Merak Ettim Şimdi :D

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Git bak bi belki, bir eşyanı falan düşürdün onu buldular sana vercekler ne bileyim herşeyi kötü düşünmeyin :)

polis beni arıyor aaaa hemen yurtdışına kaçmalıyım falan demeyin :D

Neyzenteyfik

Yeni üye
14 Mar 2017
9
0
Kütahya da birisi otobüs yada metro tam hatırlamıyorum çantasını unutmuş ardından aynı gün kart bilgileri çalınmış ve harcama yapılmış benim çantayı aldığımda süpheleniliyordu o tarihte bulunduğum yerdeyim ve hiç gitmediğim biryer orası ifade verdim olay bundan ibaret 😂

atakan0006

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
507
0
Kütahya da birisi otobüs yada metro tam hatırlamıyorum çantasını unutmuş ardından aynı gün kart bilgileri çalınmış ve harcama yapılmış benim çantayı aldığımda süpheleniliyordu o tarihte bulunduğum yerdeyim ve hiç gitmediğim biryer orası ifade verdim olay bundan ibaret 😂

Geçmiş olsun Allah kimseyi polis kapıya geldiğinde hack'ten dolayımı geldiler aceba diye bug'a düşürmesin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.