Eve İnternet Bağlıyorum ÖNERİLERİNİZ

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Kesinlikle superonline değil.Türknet bağlattır akk yok sınırsız internet fiyatı da uygun.Ben onu kullanmıyorum ama duyduğum kadarıyla öyle.Superonline da sorun yaşarsan müşteri temsilcileri sallamıyor bile seni.Arıza kaydı diyorlar başka birşey yok.

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Öneriye pek gerek yok TürkTelekom bu işin başı öbürleri sadece dallarına tutunmuş firmalar.
TürkTelekoma başvur sana uygun paketi seç ve içeriğini iyi anla ne zaman netin yavaşlar ne yaparsan kotan biter bil ve kullanmaya başla.
İyi Forumlar..

30 Eyl 2017
77
0
bursa
hocam ben eskiden ttnet kullanıyordum ya 240p vido izliyordum
superonline geçtim sıfır modem verdiler baya kalite bide en az 480p hiç durksamadan aradada 720
p izliyorum 70gb akk olmasılazım
fakat sen git bir yere araştır sizin eve hattı hangi operatör çekmiş

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
Merhaba, Fiber altyapı var ise Türksat Kablonet öneririm. Müşteri hizmeti gayet iyi. Hızıda olağanüstü. Bana verdikleri hız 24 mbit. Speedtest'ten aldığım sonuç 23.50 küsür oluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.