Evinize Gecenin Körü Siber Suçlar Ekibi Geldi Ne Yaparsınız ?

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
2 Katlı Evde Yaşıyorum. Daha önceden balkondan atlamışlıgım var yani böyle bir durum söz konusu olsa balkondan atlar kaçarım ancak bizdeki bu şans şöyleki tamam diyelim polis bastı evi gördüm balkondan atladım o an kesin tuvaletim olur öyle şansızım daha kaçamadan yakalanırım. Genelde Tuvaletimi tutarımda PC Başındayken Eee Nabarsınız Görev Öncelik tir bizde :D

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
vJ74GR.jpg

Tebrik değil tevkiftir o der giderim.

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Anlaşılan hayatında hiç "forencis" kelimesini duymamışsın .

Bir çoğunuz konuyu geyiğe vurmuş. Forumda daha önce hdp vekilinin hesaplarını hackleyip iş yerini siber suçlar basan birileri var. Ve hiç de aklınızdan geçtiği gibi gerçekleşmiyor. Basit gördüğünüz 2 dkda aldığınız facebook instagram hesapları ne kadar korunmaya çalışsanızda sizlerinde başını yakar. İstediğiniz kadar korunmaya verileri silmeye çalışın bir açığınızı uzmanlar bulur .

Hocam haklıısnız fakat sizce yabancı siteleri kapatmak veya hacklemek felan sizce ülkemizde sıkıntı çıkartır mı ben size bunu böyle sorayım ?

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Yat yere yat yat Siber! Kapıya balyoz sesi, yukarda gezen bir adet helikopter, ve klozetten çıkan özel harekat timi!
(Yatağın altından bile yuvarlanarak çıkmalar)

Zaten 1. Kattayim atlarım diycem polis araclari zaten kapı önünde atlasam kucaklarina düşerim, sonra götürürler merkeze öptürürler herkese. FAILED!❌
HDD ve parçalar komşu balkonuna fırlatırım diycem, herkes öyle meraklı ki herkes camda olur görür ve ispiklerler. FAILED!❌
Gidip teslim olurum, hapishanede free yemek yatak vs ama orda da şiş sokarlar dalak, böbreğe vs. FAILED!❌
Safa yatarım diğer akrabamı söylerim üst kattaki zaten o da uğraşıyor, onu yakalarlar :trl bende safa yatarım mis gibi :trl MISSION COMPLETED! ✔️✔️
giphy.gif

Son düzenleme:

Serseriasi

Yeni üye
30 Eyl 2017
12
0
Vatana millete ihanet etmediysen problem yok.
Saten onlar geldinde sen cooktan gozunu nezarethanede acarsin emin ol. Pc siber suclara girince bastin her tus tarihli saatli ortaya cikar

SayoGs

Üye
14 Mar 2017
212
0
Abi cc ne Türk cc falan geçen bir Jack yapmışım üf açtım cheat engineyi hacledim farm villayı şaka bir yana hack değil de ağ dinlemeyi çok seviyorum kim neye girmiş çok keyif verici ayrıca hadi bir yanlışlık oldu diyelim benim PC yıl aldılar direk kafama sıkar giderim +18 şeylerle dolu çünkü utanç toplumu olduğumuz için dayanamam ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.