Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Merhaba Saygı Değer Arkadaşlar. Yeni Bir Proje Hazırladım İstek Üzerine.

Program Hedef Site Hacklamak İçin Birebir Bir Programdır.!

%60-70-80 şansınıza bağlı olarak şifreleri kırabilirsiniz.

İçindeki "BruteForce" Bölümüne Basarsanız Otomatik olarak rakamlar dener ve hafızasından şifreyi kırar. şifre listenizdeki şifreleride denetmek için "Şifre Listesi İle" "Büyük Harf" "Kücük Harf" "Sayı" Olarakda Otomatik denemelerinizi yaptırabilirsiniz.

Hedef sitedeki en önemli özelliği olan "HIZ" sistemi çok önemli burada.

Çok hızlı denemeler yaparaktan en joomladan daha hızlı "10" dakika içinde koskoca bir listeyi taratır.

İçindeki joomla hack özelliğiylede joomla sitelerini hızlı taratabilirsiniz.

ilk sürüm istek üzerine kısa süre içinde hazırlanmıştır..!

Simdi videoyu izledikten sonra bir çoğunuz siteye sağ tık neden yapıyoruz diyecektir eminim.

İşte bunun Sebebide Hedef site olmasıdır.

Eğer joomlaya bağlasam sabit bir emmend kodu oldugundan kodlamaya yazardım ve olurdu size joomla - wordpress hack olarak. kolay bir işlemden sonra herkez çoğu hedef siteyi tarattabilecek artık. program tamamıyla bana aittir hatta programı yazmamı "Solo-Türk" İstemiştir.

umarım hepiniz beğenmişsinizdir bu kadar anlatımdan sonra kullanımı için bu videoyu izlemeniz gerekiyor izlemezseniz kullanımını anlıyamazsınız.

.Net Framework 3.5 / 3.0 İndir

.Net Framework4 İndir

Hata Alanlar Bu Videoyu İzlesinler !!!!!

[ame="[MEDIA=youtube]YMXO4s17xms[/MEDIA]"]EvrenAtak Hatalarını Düzeltme - YouTube[/ame]

Not : Videoyu izlerseniz bütün butonların amacını anlamış olursunuz.

Yeni Bildirim : Şifre listesinden taratırken şifre listesindekilerin yarısını kopyalayıp silin.

Daha Sonra Tarama Bittikten sonra sildiğiniz yarısını girin.

Nedeni ? : Programa Aşırı Yükleme Yapılıyor. Şifre Listesinde Bir çok Harf Bulunmaktadır !

Konu Güncellenme Tarihi : 03.11.2013 / 13.26 Pazartesi !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evren Atak 1.3 ÇIKTI

Evet Arkadaşlar Yanlıs Duymadınız 1.3'üde Hatalardan dolayı çıkartmış bulunuyorum.

Farkını Yazayım Önce Buyrun

---------------------------------------------------

Evren Atak 1.3 Farkları : '

%100 Hatalardan Ayıklandı HATA VERMEZ '

%20 Hızlandırıldı !! '

%30 Pc kasması engellendi '

Tarama Bitince Kapanma Kapatıldı '

Google Banlangıcı Eklendi '

Hata Alanlar Bölümü Eklendi '

Seçenek Menüsü Full Tıklama İmkanı !!! '

---------------------------------------------------

Youtubede İzleyiniz :

[ame="[MEDIA=youtube]z4dGc9-FAfE[/MEDIA]"]Evren Atak 1.3 - YouTube[/ame]

720p HD Olarak İzlemeniz Tavsiye Edilir * Butonuna basarak ayarlıyabilirsiniz.

------------------------------------------------

İndiriniz :

İndir Evren Atak exe

VirusTotal

Kurulumda .Net Framework 3.5 Kullanmanız Tavsiye Edilir.

18 Mart 2013 "03.14" Tarihinden itibaren 1.3 hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Teşekkür ederim iyi kullanımlar.

Not : Artık Umarım hata almazsınız hata alıyoruz yazısından usandım :RpS_crying:

Program Sürümü Yorumlara Göre Arttırılıcaktır... Yorumlarınızı Eksik Tutmayınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
hata resmini özelden at bakayım kardeşim.

Özelden de yolladım.

hataev.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.