example.com uzantılı bir e posta nasıl acılır ?

CaTLaKReiz

Üye
9 Haz 2016
104
0
site uzantılı e posta soruyorsunuz herhalde? Bunun için alan adına ve bir hostinge sahip olmalısınız hostinginizin cpanelinde e-posta hesapları bölümünden kendinize mail hesabı açabilirsiniz açmış olduğunuz e posta uzantısı sitenizin alan adına ait olacaktır örnek: [email protected] gibisinden

ewolation

Yeni üye
16 Şub 2011
32
0
site uzantılı e posta soruyorsunuz herhalde? Bunun için alan adına ve bir hostinge sahip olmalısınız hostinginizin cpanelinde e-posta hesapları bölümünden kendinize mail hesabı açabilirsiniz açmış olduğunuz e posta uzantısı sitenizin alan adına ait olacaktır örnek: [email protected] gibisinden

Açikca sorunum su sekilde Ben yillar once instagrama example.com mail uzantisiyla kayit olmusdum hesabim dogrulamaya dusdu ve ben bu mail adresime erisim saglayamiyorum hesabimida dogrulayamiyorum bu sebepden

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
En basitinden bir. Vds ve domain name almak zorundasın ondan sonra exclange server benzeri mail programları var onlardan yararlanabilirsin
Not: vds'yi domain name'e bağlamak zorundasın

Ondan sonra şart olan rolleri kurcan mail box vs vs .

ewolation

Yeni üye
16 Şub 2011
32
0
En basitinden bir. Vds ve domain name almak zorundasın ondan sonra exclange server benzeri mail programları var onlardan yararlanabilirsin
Not: vds'yi domain name'e bağlamak zorundasın

Ondan sonra şart olan rolleri kurcan mail box vs vs .

Uzun is kardesim ben pek anlamam bu islerden ben hesabin üstune bi bardak su içiyim en iyisi :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.