Exe'Nizi Resim Dosyası Gibi Yollayın

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Selamun Aleykum Arkadaslar.

Sizlere Daha Once Bır Formda Rastlayıp Ogrendıgım Bu Metodu Gostercem.Bu Metodla Serverınızı Karsı Tarafa Resım Dosyası Gıbı Gostererek Gondermeyı Anlattım.Umarım Faydalı Olur.Vıdeoyu Online Ekledım Indırmenıze Gerek Kalmadan Izleyebılrısnız.

Video Linki Kapandı Bu Konuda Programını Verdim.

12881.jpg

İyi Hackler Umarım Bu taktıgı Vatanımıza Mılletimize Dil Uzatan Serefsizler Uzerinde Denersiniz.Baska Bir amacla Paylasılmamıstır.Saygılar.
SaNaLBaRoN

Son düzenleme:

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Cok Basit Karmasık Gelmesın Sadece Dosyaların Yerını Degıstıryorsun.En Basıt Yolu Bu Emın Ol.Anlatımdan Oyle Gelmıstır Sana.

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Bu Program degıl Bı Taktik Kardesım.Evet Ama Eski sürüm Kullan.Ondada Olabilir Yanı Resım Komple Atmada Hıc Denemedım Dener Bilgi Veririm.

bahtiyar19811

Katılımcı Üye
24 Eyl 2009
457
0
resımlerı exe olarak gostermesı kotu oluyor bende yaptım uzun zaman once

bılmeyen kekler ıcın cok etkılı . :)

SaNaLBaRoN

Üye
3 Eyl 2009
250
0
Arkadaslar Yiyen Yer Yemeyenınde Bogazına Sokucak Halımız Yok?Paylasıyoruz İşte İşine Yarayan Kullansın Yaramayan Kullanmasın.Madem İşinize Yaramıyor Vıdeoda cekmeme Gerek Yok O Zaman İsteyene Gosterırım Pm Atsın.

DaNGeRBLooW

Yeni üye
7 Ocak 2011
24
0
Selamun Aleykum Arkadaslar.

Sizlere Daha Once Bır Formda Rastlayıp Ogrendıgım Bu Metodu Gostercem.Bu Metodla Serverınızı Karsı Tarafa Resım Dosyası Gıbı Gostererek Gondermeyı Anlattım.Umarım Faydalı Olur.Vıdeoyu Online Ekledım Indırmenıze Gerek Kalmadan Izleyebılrısnız.

Videoyu Online İzle

12881.jpg

İyi Hackler Umarım Bu taktıgı Vatanımıza Mılletimize Dil Uzatan Serefsizler Uzerinde Denersiniz.Baska Bir amacla Paylasılmamıstır.Saygılar.
SaNaLBaRoN
Video İzlenmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.