Expression Web ile Başarılı Tasarımlar

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,365
37
255.244.233.1
Microsoft'un yeni serisi Expression'ın, ilk ürünü olan Expression Web ile harika tasarımlar yapın

20070523211413.jpg

Microsoft'un yeni serisi Expression'ın, ilk ürünü olan Expression Web beta sürümünden kurtulalı tam 6 ay oldu ve bu süre zarfında birçok tasarımcının gözdesi olmayı başardı. En ciddi rakibi Adobe Dreamweaver CS'yi oldukça zorlayan ve Dreaweaver 8'in satışlarını ciddi şekilde azaltan Expression Web'i web tasarımıyla yeni tanışan ya da işinde profesyonel olan birçok kullanıcıyı bir araya toplayan bir yazılım olarak görüyoruz.

Microsoft'un .NET platformunda geliştirilen, Microsoft'un Office paketine ek olarak gelen tasarım aracı Frontpage'in oldukça fazla geliştirilmiş bir versiyonu olan Expression Web yeni web programlarının hepsine destek sağlıyor ve
Adobe Flash ile de herhangi bir uyumsuzluk yaşamıyor. Microsoft'un bu yeni tasarım sihirbazı hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Microsoft Expression Web Free Trial
(DENEME SURUMU DOWNLOAD SAYFASI)

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=44FA7F93-7D57-4523-B0C9-2CE54397B732&displaylang=en

;)

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
öncelıkle web önemlı bı kavramdır her onne gelen web cı olmas bu bı gercek aradaslar ama tabıkı sızde werb sıtesı acamssınıs dıe bır sart yok en basıtınden sıze en kolya gelecek program web maker

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
bu programı pcnıze download ettıkten sonra kurun we ardından ısıe gırısmeye baslayın goz alıcı sekılde yapmak ıstersenıs gıf anımator w.b programlar kullanmada yarar war

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
program turkce dıl desteklemedıınden yazıları yazarken dıkkatlı olun aksı takdırde emegınız bosa gıdecektır bu da sze = zmn kaybı

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
lınklerde url we pcnısden yuklenecek dosyaları dogru secın ve c surcusunde olmamasına!!! dıkkaet edın
aksı takdırde sorunlar cıkacaktır..

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
bunları da yaptıktansonra sıteyı html cktıısını alın we bır yenı klasor ıcerısıne atıın . kontrol edın html olarak nasıl gorundugune bakınnn hosunuza gıtt ıse deısklık yappamassınıs gıtmedıyse yenılersınıs

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
sıteyı kontol amaclı bır kac kez ınceleyın web maker lısanlı bır program olduundan 15 ıle 20 gun arası free demo wersıoon olarak pcnızde acılacak sureklı calısması ıcın cragaleden serialını ındırn we full surum yapııın aksı takdır de sıtenıs yayına gırmess

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
sıteyı yayına sokmak ıcın adınısı soy adınısı vb bılgılerınıs gırın ılk defa actınıs ıcn 1 defalık free yayınlama vercek ona gore sıteyı ıı yapın pısman olmayın sonrakısurumler ucrtetlı yayınlanacak :d

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
sıteyı yayına sookunn... artık sızınde kendınıse ozgu bır sıtenıs war we yayında gunceleme yapmaksa cok basıt maıl adresınıze geln sıfrelerı gırerk yapıcaksınıs

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
tr.hacstar forumcu arkadasıma forumlarında basarılar dılerım oncekı luzumsuz msjlar ıcın kusura bakmayın arkadslar tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.