Ey mutlak ölüm

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
Her gün kendimi ölüyormuş gibi hissediyorum, ruhum kafese sokulmuş, bedenim işgence görmüş, sanki tüm dünyaya meydan okumuş gibiyim meydan okumuş ve kaybetmiş.
Bazen neden mutlu olamadığımı düşünüp derin düşüncelere dalıyorum, dalıyorum ve o sonsuzlukta kayboluyorum, galiba yanlız kaldığım tek yer orası.
Her gece içimde bir mutsuzlukla yatıyorum, her gece benimle alay ediyor, bir çocuk gibi gülüyor ve bir çocuk gibi hızla büyüyor.
Nefes alamıyorum.
Nefes alamadığımda seni düşünüyorum, rahatlıyorum ama hayallerimde bile gözüne bakamıyorum kaybolurum, gözlerine bakmaktan korkuyorum.
Yine kendime kızıyorum kimseden korkmazken neden o gözler ?
Titriyorum bazı geceler titriyerek yatıyorum, titreyerek uyanıyorum çok özlüyorum. Gözlerimi kapatıyorum, sen zaten hep ordasın. Gülüyorum.
Bazen düşünmek istemiyorum müzik dinliyorum her müzik seni hatırlatıyor. Sanki her cümle senin için yazılmış, her şarkı senin için bestelenmiş gibi.
Her sabah tekrar tekrar doğup, her gece tekrar tekrar ölüyorum.

Ey mutlak ölüm;
Sevmedim kimseyi onu sevdiğim kadar.
Ey mutlak ölüm;
Korkmuyorum senden, onun gözlerinden korktuğum kadar.
Ey mutlak ölüm;
Neredesin ?

Metin Can Çelik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.