Ey Türk Gir İçeri ! Zeytin Dalı Harekatı İçin Dua / İmka123

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Sana secde eden ve sana tam teslim iman eden güvenlik güçlerimizi koru ve muzaffer eyle !

asker-namaz4.jpg

Şuan bu yazıyı okuyan kardeşim AFRİN Zeytin Dalı Harekatı için elinden birşey gelmediğini zannediyorsun değil mi ?
Oraya gidemiyor ve bir el atamadığını zannediyorsan yanılıyorsun !
Evet elinden birşey gelmediğini zannediyorsun !

Ama YANILIYORSUN onların şuan en çok muhtaç kaldığı şey dua !
Ve en çok ta en büyük yardım dua olacaktır. Onun için kardeşlerim ;
Yapmanız gereken Mehmetçiğimiz niyetiyle videoya gir ve bu muazzam duaya kalben için için Amin. Amin. Amin. de !

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hTf4GtGzT2o[/ame]​

11 şehid daha !!!

Son düzenleme:

fextor

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
515
10
TURAN
Böyle bir konu paylaşman çok güzel birşey yarbayım. Allah afrin operosyonundaki askerlerimize yardım etsin. Bir ölür Bin diriliriz!

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Afrikalılar dahi mehmetimize dua ediyorsa, bizlerin kös kös tv karşısında oturması utanç olur.

Yüreğine sağlık abi, şu videoyu bırakmadan edemicem.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=tJc6E3HxV2Q[/ame]

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Allah muzaffer ordumuz olan Türk Silahlı Kuvvetleri ve ordumuza dua eden toplumu korusun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.