Çözüldü Face Caldim Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Sa Ben bi arkadasn faceyi caldim çocuk karakola gitcem.diyor bnm oldugmu bilmiyo daha gitse öğrenir büyük ihtimal polis ugrasirmi ve bulunursm nolur acil yardım lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
hesabı sil kompile karakol birşey yapamaz savcılık bilişim polisine bildirir incelemeye alınır tabi ozamanada kadar sen hesabı silersen birşey olmaz

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
Efbiay yada siayey en kisa surede gelip seni evden alir sakin stres yapma sorularina sakin sakin dogru cevaplar ver biraz hirpalayip 3-5 ay hapis cezasi verirler onuda sicilin temizse para cezasina cevirirler sıkıntı sıfır ;)

Saka bi yana hic bisey olmaz korkma korkanin cocugu olmaz bidahaki seferede boyle sorunlu tiplerle ugrasicaksan internetcafelerden ugras

SADIKTURK

Yeni üye
2 Ocak 2015
23
0
yeni nesil nedense tırsak. bir şey yapacaksanız sonçlarına katlanacaksınız. bir ara senin gibi bir arkadaşda bir kızın face adresini çalmıştı. bu kıza çaldığını kendisi söylemiş ama. kız şikayetci oluyor bundan. bu bana abi ne yapsam ne etsem dedi bende polisler seni çağıracaklar saçma salak sorular soracaklar sonunda suçun ispatlanamayacak imza verip çıkacaksın dedim. rahatladı biraz. sonra gitmiş gelmiş.abi bunlar hiç bir şey bilmiyorlar diyorpolislerden yanı.hem bu anlattığım kişi 18 yaş üzeriydi. sana yaşanmışolayda anlattım kısacası korkmana hiçmihiç gerek yok. ben yeni başladığımda onlarca belkide yüzlerce hesap çaldım. olsa olan bana olurdu :) haydi selametle.

tahaege

Katılımcı Üye
18 Ocak 2013
263
0
KaliTerminal
KORKTUĞUNUZ İŞE BULAŞMAYIN ! Aklınız buna ermiyor mu anlıyamıyorum ders olsun sana ama yakalanma ihtimalin yok sakın site hackleme sen sonra bir ay uyuyamazsın kesin :D .

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
birsey olmaz kardes karakola değil savcılığa gitmesi gerekir karakolda anlamazlar o ısten :D

Karakol der savcılığa gidin diye.

Kardeş bence hesabını geri ver özür dile sorun bitsin.
Çocuk babasını felan alıp savcılığa verirse ceza almasan bile mahkemeyle uğraşırsın.

Birde avukat için para ödersin. Ne gerek var işi tatlıya bağlamak varken?

LoveMilitant

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
890
0
31
İçel
Bilişim suçlarında böyle bir hak yoktur benim hesabım çalındı bakın şu işe gibi birsey diyemez dert etme sen hıcbır sıkıntı olmaz ha sorun şu olur adreste gizli kalması gereken önemli mesajlar resimler varsa şikayetçi olan illa ki bulmak isterse kendiside bir avukat bulmak zorunda ki avukat fiyatı en aşağı 1200 TL' den başlar BARO'dan ücretsiz talep etmek istese bu konu için birşey yapmazlar. yani önce o kesenin ağzını açar. Az once dediğim gibi karakola giderse sıkıntı olmaz Savcılıktan gün alacakta avukat buluncakta dava açılacakta araştırılacakta baya zaman alır uğrasmak ıstemıcektır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.