face fake yapmak

374kadir374

Yeni üye
1 Eki 2012
43
0
yaptıgım facebook giriş fakesini link yapıp kurbanları avlamak istiyorum bunu nasıl yapa bilirim aradım bulamadım ....:trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T

Önemli değil....
------------------
Forumda teşekkür etmek için
post_thanks.gif

butonunu kullanırsan daha iyi olur :D

Francua60

Yeni üye
18 Ocak 2013
20
0
İstanbul
Arkadasım yaptığın işi pek gözüm tutmadı burası face hackerlerinin yeri değil aslında ama, çok hevesLi duruyrsun. Bu yüzden sana Fake hesap açmak yerine en basit yoLdan Guvenlik sorusu bul msn'in sonra hotmail hackle ordan faceden msn'ye girip şifre dğeiştir hem çalmış Olursun hem de fake hesaba gerek kalMaz. İyi gunelr..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.