face geri alma

gecenin

Üye
31 Ara 2014
66
0
herkes benden daha bilgin şuanda ondan en baştan başlamaka istiyorum bana dondurulmuş faceyi nasıl calacağımı öğrenmek istiyorum

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Dondurulmus facebook u almak için açmak lazm.açmak için ise şifresi lazım.
Başka yolu yok.
çalındıysa filan zaten zor işin.
ama birisinkini filan alacaksın girmeye ikna edersin sonra fakeyle filan alırsın şifreyi orası zor olmaz

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
malesef yok kardeşim.Çünkü facebook belli şeylere izin veriyo.Eskisi gibi dğil açıkları filan kullaranark bişey yapmak.
tek yol çalan kişiden yola çıkmak olacak.Ondan sonra seçenekler artıyo.mail adresini filan biliyon deneme yanılma ilse belki alabilrisin ama çok düşük bi ihtimal oda.facebooka kayıtlı olmayabilr değiştirmiş bile olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.