Face hakkında yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dede246

Üye
16 Nis 2012
89
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar bir faceyi almam gerekiyor nedenini söylerim.Program alan olmadığını biliyorum ama alan insanlarda var almayı bilen varsa özelden mesaj atayım. Ban sebebiyse sileyim konuyu.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Direk çalma-hackleme-alma gibi maili yaz hackle diye bir şey yok ama
keylogger yani klavyeden basılan tuşları kaydeden program var onla alabilirsi.n
rat var ekran görüntüleri girilen şifreler kameradan takip gibi özellikli programlarda var
birde fake var yani facebook görünümü karsı tarafa yolluyosun linki oda tıklayınca facebook giriş ekranı geliyo oraya mail adresi-şifre yazıp enterlediği an şifre ve mail sana geliyo .
bu dediklerimi arastır hangisi aklına yatarsa daha detaylı yardımcı olalım.Zaten forumda bu konulardan baya var

dede246

Üye
16 Nis 2012
89
0
bu tür şeyleri biliyorum ama almak istediğim face bende engelli vede ulaşamıyorum sadece id var elimde msn de yok. Saol yinede önerilerin için

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bir hesap açacaksın oradan devam edeceksin.Baska yolu yok.
Karsıdaki zor inanır diyosan onun arkadas listesinden birisinin hesabını alacaksın sonrada ordan konusmayta devam edecksin.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Malesef yok.O yıldızlı alanlar veri tabanında kayıtlı yani onların altı boş.İlk 3 harfi son 2 harfi alıyolar veri tabanından. :)

akkayaa

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
251
0
Hadi benden sana bir yardım olur olmaz bilemiyorum . eğer hesabını almak istediğin kişi biraz anlamıyosa bilgisayardan bu yöntemi uygula.

1 İlk önce yeni bir hesap açıp onu ekle /oda seni kabul etsin.

2- Bir yahoo mail hesabı aç ve facebook ile içe aktarma yap .

3- maille aktarma yaptıktan sonra facebookunda kim var kim yok ise mailleri oraya çıkar .

şimdi kurbanın mail adresini bulduk diyelim bu yöntemle . geldik dananın kuyruğunun koptuğu yere.

alıyorsun mail hesabını hotmail ise giriş yaparmış gibi rasgele bir şifre uydurarak giriyorsun eğer Böyle bir mail adresi yok diyorsa o isimle gidip bi mail açıyorsun daha sonra facebooktan şifremi sıfırla butonundan maili yazıp şifreyi sıfırlatıyorsun olay bu.

Eğer maili girdiğinde Şifre yanlış derse birde şifremi unuttum butonunu deneyebilirsin kazanma ihtimalın (%30) olabilir.

Tabi en garantili yol Keylogger/Trojan dır. Yeterince bilgiye sahip olduysab Konu kilit diyebiliriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.