face hesabım kapatıldı 9 ay önce yardım

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
9 ay önce falan face hesabım kapatıldı beyler reel hesabımdı sevgilimle mesajlarımız :)hatıra kalsın istiyorum açamıyorum bir türlü bir sürü form buldum yolladım açamadım yardımcı olabilecek olan var mı ücretsiz ücretlide olabilir şuan fakat ücret ödüyemem daha önce fırat andıç denilen şahısa 30tl çaldırdım yardım arkadaşlar lütfen :)

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
Hesap Kapatıldı
Hesabınız kapatılmıştır. Herhangi bir sorunuz veya kaygılarınız varsa Body of an error/warning message. Title is: Account Disableddaki SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
Öncelik hesap size mi? Ait yoksa Spam Hesap mı yani Orjinal hesabınız mı Fake hesabınız mı
En basit uğraşsız yöntem olan kimlik doğrulama yöntemi ile açabilirsiniz Lakin açacağınız
Facebookun doğum tarihini Net şekilde bilmeniz lazım sahte kimlik olayı ile yapabilirsiniz
Orjinal kimliğinizin Ön yüzünü çekip yollayabilirsiniz Kesin sonuç alırsınız merak etmeyin
T.C No ihtiyacı olmadan yapılıyor işlem eğer orjinal kimliğiniz ile facebookta isim doğum tarihi
aynı ise Bu linkten kimliğinizi göndererek bir kaç gün içerisinde hesabı açabilirsiniz
Confirm Your Identity With Facebook | Facebook

Bonza

Üye
7 Tem 2013
145
0
doğum tarihi aynı mı bilmiyorum ama gerçek hesabım hocam bakalım yolluyacağım şimdi kimlik çok sağolun inşallah açılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.