Face Hesaplarım Kapanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byzatos

Üye
28 Nis 2012
73
0
Arkadaşlar defalarca facebook hesabı açtım ancak bi süre sonra telefonla hesabı doğrulamak gerekiyor ya da fotoğraflardan arkadaşları tanımam gerekiyor ancak çok arkadaşım olduğu için hepsini tanımıyorum bidaha böyle olmamaması için ne yapabilirm

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
Bnmde vardı 4990 arkadaş 600 abone 3-4 kere oldu onları telefonla hallettim sonra arkadaşlarını etiketlerden tanı geldi ulan adam caps paylaşmış 30 kişiyi etiketlemiş özetle işin zor....

byzatos

Üye
28 Nis 2012
73
0
Çok sinir bozucu ya defalrca kapandı hesabım bugün 2 tanesi kapandı adamlar nasıl programlamış kimbilir sanki belli bi süre geçince kapanıyor

Araff

Kıdemli Üye
18 Nis 2012
2,871
0
Cennet ile C
Hayır hesabını açması ile alakalı birşey değil yani eğer bundan sonra fake hesap kullanacaksan proxy değiştirde gir proxy değiştirmek için o söylediği Hot Spot Shield programını indir kur fake hesaplarına öyle gir demek istiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.