face kırdım ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 Ağu 2010
211
0
arkadaşlar ben 2ay önce bi arkadaşımla facebook kırdım. arkadaşım faceyi telfonunda açık unuttu ve hacklenen kişi bunu gördü. annesine söyledi.annesi okula geldi beni ve çocugu müdür e şikayet etti.şimdide çocuk polisine şikayet edecekmiş.ben facebook un profil fotosunu epostasınu adını değiştirdim bi sorun olur mu? 14 yaşındayım

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Kusura Bakmayın da Yapacağınızı yapıp, sonra bana birşey olurmu diye basıyorsunuz yaygarayı, adamın face' ini kırdın ne geçti eline, sorarım sana, biri sana yapsa senin tepkin ne olur ...

Kendine İstemediğin bir şeyi, başkasına yapma ...
Sonuna kadar Hack' e karşıyım, temiz toplum, temiz ortam, temiz internet ...

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Facebook için polise mi gidecekler miş :) sen 14 yaşında isen çocukta 14-15 yaşındadır büyük ihtimalle.
Sen bişey yapma profil resmini ve mailini değiştir bekle birşey olmaz bence :A

Tenacius

Kıdemli Üye
23 Eki 2010
3,540
0
Wants to be anywhere
Facebook hesabı çalındı veya hacklendi diye okul müdürüne kadar gelip çocuk polisine şikayet edicem diyen kişiden herşeyi bekleyebilirsin.
Ve bazı şeyleri yapmadan önce sonucunu düşünerek yapmalısın.

ArgonauSt

Katılımcı Üye
23 Eki 2009
352
2
İzmir
cylmnz 'a aynen katılıyorum.

Sonuçlarını düşünmeden yapacağını yapıyorsun, sonra başıma ne gelir ?

Çocuk polisi yüksek ihtimalle anneyle konuşup cezai işlemden vazgeçtirir ama seninlede konuşmaya gelir, ha öyle olmadımı ? Mahkemeye verdilermi 3 müş 5 müş 20 ymiş hiç fark etmez, yeni ceza kanunu çok büyük.

Msn, Facebook , Twitter , MySpace gibi özel hesaplara saldırıların cezaları çok ağır.

2 ila 5 yıl arası hapis istemi olabilir. Ancak adli para cezasınada dönebilir.

Git anne ve çocuktan özür dile, ver geriye hesabı. Aksi takdirde iş mahkemeye giderse başın ağrır.​

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
kardeşim sizin gibilere mikrop kapıyorum yaptıktan sonra buraya konu açıp başım belaya girermi? bir şey olurmu? ceza alır mıyım? gibi sorular soruyosunuz ya sizi babanız bir güzel falakadan geçirsede görseniz o zaman dünyanın kaçbucak olduğunu. madem yapıcaksınız yapmadan önce konu açıp sorun o zaman kafan daha iyi çalışır.sanki biz bilmiyomuyuz çatır çatır face hacklemeyi (gerçi face'i bıraktım twitter'a başladım ama)
bence bundan sonra sabit bir konuya yazılmalı butür olaylar.ayrıca yapıp ettikten sonra yazı yazanların konusu silinsin bence
konu //kilit

Séhém

Katılımcı Üye
Ben Merak Ettim Acaba Arkadaşının FAcesinde Bu KAdar Önemli Ne Varda Okula Gelio Annesi Haatta Polise Veriyo :) Ajan Felan Olmasın Arkadasın :) Şunu Söylim 14 yasındasın Annenle babanla savcılıga cıkar ifaden ALınır Çıkarsın .18 yasından kucukler için kücük suçlar 18 yasından sonra para cezasına carptırılır dıye bılıorum. tabı mahkemeye kadar uzarsa iş .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.