Face nasıl çalınır anlatıyorum programsız

DarkBoys48

Üye
23 Nis 2015
109
0
35
facebook hesapı nasıl
çalınır böyle yapacağız kişinin profilinde yukarıda uzun bir link olur kişi profil kullanıcı adı yazar
yazmayada
bilir orayı kopyalayın çıkış yapıp girişe yapıştırıp şifremi unuttum diyin eposta örnek l*********[email protected]
gibi görünecektir bunuda kopyalayın aynı yere yapıştırıp şifreye edition yazın bunu yazmasanızda olur öğeyi
denetleyi açın orada bir yer var epostanın ortasındaki ********** leri silin eposta açığa çıkar bunu facebooka değilde
eposta girişe yapıştırıp şifremi unuttum deyin güvenlik soruları sorar oraya edition yazdığınız için genelde telefon
numarasına bilgi gönderimi istemez güvenlik sorularını vb sorar adam ne seçtiyse işte ilk okulu öğretmen adı annesinin
kızlık soyadı vb kişiyi ne kadar iyi tanıyorsanız cevaplayın ve epostaya girer facebook kısmına dönüpte şifremi unuttum
da epostaya gönder dersiniz ve değiştirme linki yollar sonra epostayıda şifresinide değiştirin kişi facebookuna giremez
isterseniz benim facemde deneyebilirsiniz deneme yapın üzerimde ben zaten biliyorum geri alırım ( bu çok üfürük bi yöntem 12 yaşındaki
çocuklar bile yapıyorlar şimdilerde sadece 10 dk lığına erişim gibi birşey sağlıyor tabii ki
gerisi size kalmış kişiyi ne kadar tanıdığınıza bağlı :D ) bana da wifi şifresi kırma lazım yardım ederseniz sevinirim :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Eğer bu trollükse o kadar saygı duydum ki, şunu yapmadan duramayacağım...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VihL0zt_eFU[/ame]

Yok trollük değilse diye, n'olur n'olmaz normal bir mesaj da yazayım...

Tabii, adamlar morondu, o yıldızların altında gerçek mail adresi yazıyordu. Yıldız onlar yıldız. Altında bir şey yok onların. İster öğeyi denetle, ister Hızır Aleyhisselam'dan yardım iste butonuna tıkla. Bu bir.

GENELDE telefon onayı ister.. Telefonunu onaylatmamış nadir tek tük eski hesapta gizli sorular gelir. Bu iki..

Adam 24 saat içinde hesabını geri alabilir, bu da üç..

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Zaten şifre de yıldızlı. Arkadaşına şifren kadar yıldız gönder de o zaman :D
Ya tahmin mi yapıyorsun yoksa forumu keklemeye mi çalışıyorsun?

DarkBoys48

Üye
23 Nis 2015
109
0
35
bu yöntem işe yaramaz diye düşünen tek benmiyim acaba o şekilde epostayı açığa çıkarabileceğini sanmıyorum kardeş sen bizzat denedinmi

Kardeş dediğim gibi 12-15 yaş aralığındaki çocuklar bile yapabiliyorlar o kadar basit bir olay yani çok uzun süre olmasa da hatta kendi üzerinize yapamasanız da adam facebookuna girişi deneyene kadar kalabilir mesajları vb. okuyabilirsiniz tabi bu bahsettiğim epostayı açığa çıkarmak içindi facebook işi de kolay daha sonra zaten şifre unuttum deyip yeni şifre isteği atarak ama alması da bir o kadar basit yani :RpS_thumbup:

efser_26

Üye
18 Mar 2008
66
0
bakın arkadaşlar kişinin facesini bulduğun zaman sayfasına gelin sağ tıklayın kaynağı görüntüle diyin kopyalayın tracert analize girin orda bilgileri çıkar görmesini bilenler için kodlamalı hepsi bu kadar karışıklığa gerek yok and olsun kaleme ve yazdıklarına. unutmayalımki bizim en güzel hazinemiz aklımızdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.