face şifresi alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemergola

Yeni üye
23 Nis 2012
7
0
arkadaşlar baska bırının face sıfresını nasıl ogrenebılırım..yanı nasıl alabılırim.....yardımcı olursanız sevınırım

17 Ağu 2007
202
0
aslında kolay bir yolu var ama bu piyasada dolanmıyor bazı hackerler geliyor 10 dk geçmeden istedikleri facesini msn sini bilgisayarını kırıyor ama yayınlamaya paylaşmaya geldiğimizde malesef yok fake de fake en iyisi pc sine ulaşabiliyorsan keyloger değilse sosyal mühendislik çok zor ve uğraştırıcı

kemergola

Yeni üye
23 Nis 2012
7
0
benım oyle kabılıyetım yok anlamam yapamam pc de usta degılım....bu ısı ıyı bılen kım varsa benı ona yonlendırın...sevınırım..

kemergola

Yeni üye
23 Nis 2012
7
0
program

Kardeşim İmzamdaki Konuma Tıkla ARadğın Herşey Orda

kardesım sagol...ama ben bu programlardan anlamam..ben bırının face sıfresını ogrenmek ıstıyorum...kırmadan..sadece sıfreıne ulasmak..buda cok onemlı..nası derler...kaderımı degıstırebılır..onun ıcın bu ıs gerceken ıyı yapabılen bırı varsa benı ona ulastırın..sen yapabılıyosan sen ..gereklı sey neyse ben verırım...ama gercekten cok onemlı...

kemergola

Yeni üye
23 Nis 2012
7
0
aslında kolay bir yolu var ama bu piyasada dolanmıyor bazı hackerler geliyor 10 dk geçmeden istedikleri facesini msn sini bilgisayarını kırıyor ama yayınlamaya paylaşmaya geldiğimizde malesef yok fake de fake en iyisi pc sine ulaşabiliyorsan keyloger değilse sosyal mühendislik çok zor ve uğraştırıcı

kardesım sagol...ama ben bu programlardan anlamam..ben bırının face sıfresını ogrenmek ıstıyorum...kırmadan..sadece sıfreıne ulasmak..buda cok onemlı..nası derler...kadarımı degıstırebılır..onun ıcın bu ıs geceken ıyı yapabılen bırı varsa benı ona ulastırun..sen yapabılıyosan sen..gereklı sey neyse ben verırım...ama gercekten cok onemlı...

kemergola

Yeni üye
23 Nis 2012
7
0
şifre

kardesım sagol...ama ben bu programlardan anlamam..ben bırının face sıfresını ogrenmek ıstıyorum...kırmadan..sadece sıfreıne ulasmak..buda cok onemlı..nası derler...kadarımı degıstırebılır..onun ıcın bu ıs geceken ıyı yapabılen bırı varsa benı ona ulastırun..sen yapabılıyosan sen..gereklı sey neyse ben verırım...ama gercekten cok onemlı...

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
kardeşim flood yapma sadece konumdakiler sana yardım edebilir okuyacaksın kardeşim ilk oku anlarsın fake rat sosyal muhendislik SOSYAL MUHENDİSLİK yerini oku konumda ole alabilirsin şansın artar

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
arkadaşım kişiye keylogger serveri gönderebilirsiniz, formbuddy ile fake site yapıp kişiye yedirebilirsiniz. forumu araştırmanız lazım bu konuları öğrenmek için. acemi olduğunuzu sanıyorum en kolayı karşı tarafa sosyal mühendislik yolları ile bir şekilde virüsü yedirmeniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.