Facebook 2. Kez Kullanıcı Adı Değiştirme

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya

OTTOMANB13

Üye
5 Haz 2014
55
0
Facebook Profil olarak isimler 4 ay veya 5 ayda bir değişiyor.Başka türlü değişim olursa Facebook ekibi hile yapanları 1 ve 7 ay içerisinde hesabını kapatıyor

okansukur

Yeni üye
6 Haz 2014
7
0
Yöntem çalışıyor , çok teşekkür ederim ayrıca sayfaya 25 beğeniye de gerek yok :) sayfayı oluşturup işlemlere devam edin ;)

Baba selam sayfa oluştur kısmını anlayamadım ben sayfa oluştur derken..?
hatta zahmet olmassa neler yaptın sırayla yazarsan çok sevinirm bi kere yazdım ben alakasız bişey yazdım normalde bi hak var ama 2013 sonunda onu kaldırdı face galiba...

okansukur

Yeni üye
6 Haz 2014
7
0
Yaptım fakat çok değiştirdin değiştiremesin diyor bi daha user name girme şansım ne zaman olur bilen varmı..?

yani benim profilimin user name bölümü boşa düştü...

25 May 2014
112
0
pwd
Sayfa Adı Değiştirme Anlatılmış Ben Şahsen Kimse Beğenmeden De Değiştirebiliyorum Ve Bu Konunun Sabitlik Olduğunu Düşünmüyorum Yine De Eline Sağlık.

bilecik11bel

Yeni üye
12 Haz 2014
1
0
hocam allah razı olsun allah ne muradın varsa versin 25 beğeniyi yapmadan direk oldu kralsın :D sayende başım beladan kurtuldu :D bulamıyacaklar beni :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.