Facebook 2013 tasarımını deneyin

Loconic

Yeni üye
12 Nis 2013
23
0
BURSA
Merhaba Arkdaşlar Facebook 2013 Tasarımını Sizlerle Paylaşmak İstedim Belki Görenler olmuştur ama çoğunluğun bilgisi yok diye tahmin ediyorum . Facebook Zaman Tünelinden Sonra yine bir sürüm değiştirdi. ve bence Gayet Başarılı olmuş .

Yeni tasarımda neler değişti?
Güncellemelerden bazıları:

Haber Kaynağınızda daha büyük haberler ve fotoğraflar
Facebook'un çeşitli kısımlarına ulaşabileceğiniz yeni bir pano
Göz atabileceğiniz Müzik, Fotoğraflar ve Tüm Arkadaşlar gibi farklı akışlar
Artık bildirimleriniz sitenin sağ üst köşesinde yer alacak

TANITIM VİDEOSUNU İZLE
Behind the News Feed Redesign - YouTube

YENİ TASARIMA NASIL GEÇERİM ?
Yeni Tasarıma geçmek için
https://www.facebook.com/help/411149058979649
Linke tıklıyarak KULLANMAYA BAŞLA diyebilirsiniz Memnun Kalmdığınız Taktirde Facebooktan cıkış yapmtımız Yere Gelerek Eski Tasarıma Dön Diyebilirsiniz .

Merak Eden Arkdaşlar İçin yeni Tasarımdan EKRAN FOTOSU
http://j1304.hizliresim.com/18/h/m35bm.jpg

Cinixx

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
349
0
olmuyor kardeşim kullanmaya başlayın yazısında tıklayınca giriş yap kaydol falan geliyor nasıl yapacaz ?

Cinixx

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
349
0
Yan Sekmede Kullanmaya Başla Yeni Tasarımla Tanış Diyor ordan Diceksin hocam

yok kardeşim olmuyor. benim profilde etkin değil galiba..

m3t2n.png

Loconic

Yeni üye
12 Nis 2013
23
0
BURSA
Arkdaşlar valla güzelmi Derseniz ilk 2 gün zorluk çektim görüntü olarak ama alıştım ve cok kullanışlı yakında herkez bu tasarıma geçicek biz şimdiden alışalım dedik sonra zorluk cekioz :D

deaatroom

Yeni üye
21 May 2013
3
0
bende hala geçemedim daha ne kadar bekleyeceğiz bilmiyorum kendi facem geçmedi arkadaşların facesi geçmiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.