Facebook Abonelik Virüsü Silme (Çok önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kral478

Üye
15 Şub 2012
109
0
Arkadaşlar Geçen günlerde facemde reklamlar görünüyordu. bir sitede facebook virüs sil yazısına tıkladım reklam kalktı. ama şimdide profilim otomatik olarak abone oluyor . bunu nasıl silerim çözümü buluna teşekkür butonuna basarım.

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
şimdi sağ üstteki ingiliz anahtarına tıkla oradan ayarlar de daha sonra sol üstte uzantılar olacak oraya gir ve oradaki herşeyi sil ve iptal et.
olmassa sonra da facebook u na gel sağ üsstten hesap ayarlarına gir oradan uygulamalara gir kullanmadığın veya garip ismi olan uygulamaların hepsini kapat sil. işe yarar büyük ihtimal.
veya facebook hesabından , hesap ayarlarına gir sol taraftan facebook reklamları diye bölüm var. oraya gir ve sonra ayarları düzenle. üçüncü şahıs reklamlarına gir . hiç kimse yap veya oradaki ayarları değiş işte .

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
mesajımı düzenledim . okumadığın yer varsa bi daha oku. yoksa da bilmiyorum .profilim otomatik olarak abone oluyor demişsin . anında nasıl anladın olmadığını ki . bekle biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.