Facebook acılmıyor( devamı icerde lutfen) yardım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemoCAN58

Katılımcı Üye
Arkadaslar ben facebook.com girdigimde sayfa açılmadı.Biraz daha bekledim aclıdı ama sayfa aynı kitap gibi resim filan yok resimi gec hersey yazılar alt alta nerdeyse hıc bısey yok sadece kullanıcı adı sifre gir var :( giriyom profilime neyse cok gec giriyor.sohbet-oyular.. hiçbisey yok facebook mobilden de kotu :(
Modemi resetledim-pc kapattım aynı ... Twitter da da aynı .

Bu olay yeni oldu! Lütfen yardım!!!!! ( Flash Player Yuklu,Güncel)

Yardım edenden Allah razı olsun ....

JixSaW

Üye
8 Kas 2011
144
0
Cokielerinizi silin ve ya tarayıcınızı degiştirin kesinlikle sorun çözülecektir.

Cookies (çerez) Nedir? Neden Silmeliyim?

Çerezler web sayfalarının bir daha ki ziyaretinizde daha hızlı hizmet vermek için bilgisayarınıza kaydettiği bilgileridir.

Farmerama online bir oyun olduğu için sürekli güncel (taze) bilgilere ihtiyaç duyar çerezler ise yeni bilgileri oyunun almasını engeller.Bu nedenle sıklıkla çerezlerini temizlerseniz güncel ve sorunsuz oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

Cookies (Çerezler) Nasıl Temizlenir?

İnternet Explorer kullanıcıları için;

.İnternet Özelliklerine gelerek;

3d8ogqptszqga3rb4u7i.jpg

.''Gözatma geçmişi'' altındaki ''Sil'' butonuna basıyoruz.

sraz6vx5uhfg9uz0r.jpg

.''Geçici İnternet Dosyalarını siliyoruz.Arzu ederseniz diğerlerinide silebilir veya dokunmayabilirsiniz.''Sil'' butonuna bastığınızda silme işlemini gerçekleştirmiş olucaksınız.

Mozilla FireFox Kullanıcıları için;

.İntenet tarayıcısını açtıktan sonra ''Araçlar'' butonuna basıyoruz.

1vmma.png

.Yakin gecmisi temizle'yi seçiyoruz.

2cmnw.png

.Çerezleri seçerek ''Şimdi Temizle'' butonu ile çerezlerimizi siliyoruz.

Google Chrome kullanıcıları için;

.İnternet tarayıcınıza girerek sağ üst köşedeki terçihler bölümüne giriyoruz.

1gu3z.png

2wnmd.png

Tarama Verilerini temizle butonuna basarak çerezlerimizi siliyoruz.

p0yrazkinq

Üye
12 Kas 2011
199
0
konya
kardeş aynı sorun bendede var önce güvenli olmayan site die bişi geliyo ben yinede devam et diyorum 0.face gibi bide sertifika hatası diyor aynı zamanda bu sitenin sertifikası çalınmış veya çalmaya kalkılmış olabilir diyor çözüm lütfen...!!!

theroom

Yeni üye
23 Ağu 2011
22
0
ayarlarını kontrol etmelisin hangi tarayıcıyı kullanıyorsan belkıde resımlerı falan kapatms olabılırsın yanlıslıkla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.