Facebook Ad Değişikliği Hk.

Royalon4

Yeni üye
18 Nis 2015
19
0
Facebook Ad Değişikliğine %70 çözüm.

Öncelikle merhabalar arkadaşlar. BU KONUYU İSMİNİ YANLIŞLIKLA DEĞİŞTİRİP VEYA ESKİ KULLANDIĞI İSMİNİ TEKRAR YAPMAK İSTEYENLER,60 GÜN BEKLEMEK İSTEMEYENLER OKUSUN :D THT'de ilk konum hatalarım olabilir,Affola :D
Not : 2 bilgisayar lazım. 1'inden değiştirip diğerinden bu değişikliği ben yapmadım diyeceksiniz.

Facebookta ad değiştirme sınırı oldugunu bılıyorsunuzdur. Adınızı değiştirdiğinizde Facebook size 60 gün süre veriyor ve o süre zarfında adınızı değiştiremiyorsunuz. Ama buna etkili bir yöntem buldum. Öncelikle 2 bilgisayarın olması lazım demiştim,1 numaralı bilgisayarınızdan facebook şifrenizi değiştirin. Sonra diğer 2 numaralı bilgisayarınızdan eski yani değiştirmeden önceki şifrenizi girin.

Üzgünüz, eski bir şifre girdin
Şifren xxxxxx veya şu anda bağlı olduğun ağdaki bir başka bilgisayardan şu zamanda değiştirildi: Bugün, 00:09
Yeni şifre iste.

Gibi bir yazı belirecektir. Yeni şifre isteye tıklayın.

E-postalarınızı kontrol et. Sana altı haneli bir onay kodu içeren bir e-posta gönderdik. Şifreni yenilemeye devam etmek için bu kodu aşağıdaki alana gir.

Diye bir yazı çıkacaktır. 2 numaralı bilgisayardan E-postanıza girip o kodu facebooktaki alana girin. Sonra sizden yeni şifre isteyecektir. Yeni şifreyi girin sonra 1 numaralı bilgisayarınızdan e-postanıza girin, facebooktan bir mail gelecektir bu maile şu ıp adresinden facebook şifreniz değiştirildi bunu siz yapmamışsanız lütfen hesabınızı güvene alın diyecektir. Hesabınızı güvene alına tıklayın, sonra tekrar şifenizi değiştirin. Ve geldik son aşamaya, tekrar 2 numaralı bilgisayarınızdan e-postanıza girin facebooktan bir mail daha gelecektir şifreniz değiştirildi diye tekrar hesabınızı güvene alın'a tıklayın. Sonra şifrenizi değiştirin (Aynı şeyleri tekrarlamamızın sebebi facebook anca o zaman ad değişikliğine izin veriyor) ve facebook adım adım size bir kaç soru soracak Onları cevaplayıp devam edin,Eski kullandığınız adların listesi önünüze gelecektir ve ordan eski adınızı tekrar kullanabilirsiniz. Şahsen bende işe yaradı eski adım Muhammed BM idi şimdi ise eskiden kullandığım Muhammed Ysf yaptım, umarım işinizi görmüştür. :yo

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.