Facebook adresine bağlı msni hacklemek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alem456

Yeni üye
20 Ocak 2012
47
0
Simdi arkadaslar benim sorunum su , Birinin facesini hacklemek istiyorum.Guvenlik sorusunu denicem guvenlik sorusu yok bu nedenle bana e posta ile baglanti gonder e tıkladıgımda assagıdaki gonderecegi e posta adresinin bir kısmını veriyor bende oylece kalıyorum. Mesela simdi birininkini hackliyecegim e postasi;
ch*****@example.com

Bu var gonderecegi baglantida bu yaziyor.Bu olmadıgı icin bu maile gitcem oda olmassa onun baglantı gonderdigine gitcem oyle oyle gitcem. Ama simdi biraz dusundum tahmin etmekten baska bir cozum yolu bilemiyorum eger belki siz bilirsiniz diye dusundum..Yildiz sifre cozucu denedim hic bir sonuç alamadım lutfen biri bana yardım edebilirmi ? Simdi kafamdaki seceneklerden sadece Tahmin Etme yi kullanabiliyorum oda fazla tutmuyor. Lutfen yardım edin boyle bir program veya yontem varsa lutfen yardim edin, bekliyorum yardimlarinizi :(

alem456

Yeni üye
20 Ocak 2012
47
0
:D şifre çözücü fln şaka heralde.

mail hack ögren, böyle soru sorarak hacklemek hakkında hiç bir mesafe katedemezsin..

şifre cozucuyu sen sifre kırıcı olarak anlamıssın hani ben dedim ya e postayla baglantı gondere tıkladıgım zaman as*****@hotmail.com cıkıyor, ben as dan sonraki ****** leri ogrenip tam maili ogrenmek istiyordum fakat sonuc alamadım bu konuda sifre cozucu demek istemstm. 2. si ise o kisi fazla MSN Adresine girmiyor. Facesinede arada giriyor yani kandırmak mumkun degil keylogger vs. trojan , Tahmin etmek zorundamı kalıyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.