Facebook ana e posta sorunu

brkyldz38

Yeni üye
11 Tem 2014
12
0
Kayseri
Geçenlerde asker arkadaşımın facebook hesabının ana e postasını benim e postam ile değiştirmiştim. Asker arkadaşımız izine geldi şifre sıfırlama işlemi yapmak istiyoruz ama olmuyor telefon istiyor gelelim telefon mevzusuna arkadaşımız telefonunu askerde kaptırıyor ve mahkemelik uzuyor izine gelince de vermiyorlar mahkemelik olduğu için. Şimdi abilerim kardeşlerim bu hesaba nasıl giriş yapacağım veya hacklenmesi mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Biraz karışık yazmışsınız mevzuyu tam anlayamadım lakin Facebook hesabını almak için hesap sahibinin kimliğinin ön yüzünün fotoğrafını şifremi unuttum bağlantısından veyahut eski şifreyi girdikten sonra adımları izleyerek kimliği Facebook'a iletirseniz şifre yenileme linki belirlediğiniz mail adresinize gelir.

İyi forumlar dilerim ( :

HDark

Katılımcı Üye
8 Nis 2016
254
0
Öncelikle e-posta şifrenizi alın uzun zamandır kullanılmıyorsa hotmail falansa otomatik olarak zaten sistem silmiştir maili böyle olursa çok daha kolay olur hiç değilse o maili sıfırdan açarsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.