Facebook Bağlanma

okan1628

Üye
6 Tem 2013
130
0
arkadaşlar şifremi unuttum

epostam ile facebook ara bul kısmına yapıştırıyorum ve hesabımın bi secenek geliyor o seceneğe tıklıyarak epostama giriş yapıyorum ve yeni bir şifre istiyorum geliyor yeni şifremi yazınca bağlantı hatası veriyor 2 gündür uğraşıyorum caresiz kaldım bir kaç denemeden sonra 24 saatlik engel yiyorum 24 saat beklemek zorunda kalıyorum Sana Nasıl Ulaşabiliriz? kısmını 3 arkadaş kod gönder var ama onuda aynı sorumla karşılasıyorum :RpS_cursing::RpS_cursing:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.