facebook ballistic points hilesi?

cicci27

Yeni üye
23 Eki 2012
21
0
Merhabalar herkeze facebook ballistic oyunu points hilesi arıyorum bir çok siteye baktım tek tek indirdim hiç biri bir işe yaramıyor telefon numaramı istiyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
Ballistic oyunu bildiğiniz gibi takımlar kurarak rakiplerle savaştığınız Contract Wars, Red Crucible 2 , online versiyon olarak Counter Strike tarzında süper bir oyun. Şuan 1 milyon kullanıcısı olan bu harika oyununun bazen türkiye sunucularında yaşanan problemlerden dolayı oyuna erişim sağlayamamıştık . Şuan için server sıkıntısı giderilmiş olduğu için ilk ve süper bir hile sunuyoruz. Rakiplerin canına okuyacaksınız.

Ballistic Oyununu denemeyenler oyna linkine tıklayarak erişebilirler.

Balliactic Oyna

Ballistci Hilesinin kazandırdıkları

1. Rakiplerin isimlerini görme hilesi

2. Rakipleri görme Hilesi

3. Daha fazla hasar Verme Hilesi

4. İsabet Hilesi
ballistichiles-300x180.jpg

Link1:ballistic
Link2:Ballistic Hilesibonusgala.com

cicci27

Yeni üye
23 Eki 2012
21
0
bide şöle bi sıkıntı var cheat engine kullanmasnı bilmiyorum kullanmasını bilsem yapıcam... hileleri aktif edemiyorum bide o sıkıntı var..

SoldierOFMAN eklemek isteyen ekleyebilir...

cicci27

Yeni üye
23 Eki 2012
21
0
Ayrıca bonusgala,trgala gibi sitelerin BALLİSTİC hileleleri çalışmıyor sitelerindeki hilelerin bütün balistic hileleri bozuk video da zaten çok eski bi video. o video daki oyunun üstüne 3-4 tane güncelleme geldi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.