facebook bilgilerim değiştirildi çalındı

oguzhan50

Yeni üye
27 Ara 2022
6
2
Öncelikler herkese merhaba bu işlerde acemiyim ilk defa bir sosyal medya hesabım çalındı . Facebook mail adresim şifrem cep telefonum herşey değiştirilmiş hiç bir şekilde ulaşım sağlayamıyorum facebook yardım merkezine forum doldurup kimliğimi gönderdim ama herhangi bir cevap alamadım ücretli hacker buldum ona da güvenemedim ne yapmamı önerirsiniz lütfen rica ediyorum yardım edin

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
348
Öncelikler herkese merhaba bu işlerde acemiyim ilk defa bir sosyal medya hesabım çalındı . Facebook mail adresim şifrem cep telefonum herşey değiştirilmiş hiç bir şekilde ulaşım sağlayamıyorum facebook yardım merkezine forum doldurup kimliğimi gönderdim ama herhangi bir cevap alamadım ücretli hacker buldum ona da güvenemedim ne yapmamı önerirsiniz lütfen rica ediyorum yardım edin
merhaba
yaşadığınız durum için üzgünüm form doldurup gönderdiyseniz kaç gün beklediğinizi belirtmemişsiniz ancak 15 gün beklemeniz de fayda var bu süreçte arkadaş listenizde ki kişilerle iletişime geçerek hesabı şikayet etmesini talep edebilirsiniz aksi taktirde yapacak bir şey maalesef ki yok :( ücretli hacker denilen şahıslara'da lütfen inanmayın ve sakın paranızı kaptırmayın.

oguzhan50

Yeni üye
27 Ara 2022
6
2
o zaman endişelenecek bir durum söz konusu değil talebinizi onaylamışlar sizin kimlik onayınız doğrulana kadar facebook hesabı askıya almış sabırlı olsun en kısa süre de geri dönüş sağlayacaklardır.
çok teşekkür ederim inşallah kurtarırım . iki faktörlü kimlik doğrulaması açık olduğu halde nasıl yapa bildiler aklım almıyor doğrusu

16 Şub 2021
78
24
Uzay - Zaman
çok teşekkür ederim inşallah kurtarırım . iki faktörlü kimlik doğrulaması açık olduğu halde nasıl yapa bildiler aklım almıyor doğrusu
Dijital âlemde o kadar fena saldırı kavramları ve yolları var ki ben bile donup kaldığımı hatırlıyorum,
eğer karşı taraf sizden iyiyse ruhunuz bile duymaz...
Tâ ki gelişene kadar, esen kalın.

Son düzenleme:

oguzhan50

Yeni üye
27 Ara 2022
6
2
Dijital âlemde o kadar fena saldırı kavramları ve yolları var ki ben bile donup kaldığımı hatırlıyorum,
eğer karşı taraf sizden iyiyse ruhunuz bile duymaz...
Ta ki gelişene kadar, esen kalın.
haklısınız ben anlamam zaten bu konulardan ama şu an bütün dertlerimi unuttum o kadar özel görüşmelerim şifreler vs konuşmalarım varki içinde bir an önce almak istiyorum şu facebooktan cevap gelirse inşallah

Junkie1337

Üye
22 Ara 2022
75
10
Ücretli hackerlere pub yerlerde güvenmeyin hesabı kapattırmaya çalışın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.